Loading...

Shekulli i Dreqit - Takimi ne varre

8,903 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 1, 2009

I mbyllur ne kater mure
Erresira me zbeh fytyren
I uritur dhe i verbuar
Si ylberi kur e humb ngjyren

Dhe jeta me kaloj shpejt
Lumturine se shijova fare
Nje ze tash po me therret
Do te takohemi
Do te takohemi
Do te takohemi ne varre

Tash shiu po me mbulon
As Dielli me nuk me ngroh
Kujtimi sme len te qete
Ndaj prape une dua te shoh

Me mundon kjo jete e shkrete
Dhe frymen qe marr don tma nxjerre
Por ti mos u brengos fare
Do te takohemi
Do te takohemi
Do te takohemi ne varre

Ne varre , ne varre
Atje do tme takosh
Do te gjesh ndoshta driten shojtur
Ndoshta dhe varrin bosh

Tash shpesh po me del perpara
Portreti jot i ri
I ngjyrosur me te bardha
Por mbrenda eshte i zi.

Tash me asgje ngushellim sme sjell
Kjo bote eshte enderr
Kjo bote eshte ferr
Vetem vdekja eshte e vertete
Do te vertetohemi
Do te vertetohemi
Do te takohemi ne varre

Ne varre , ne varre
Atje do tme takosh
Do te gjesh ndoshta driten shojtur
Ndoshta dhe varrin bosh

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...