Loading...

21. Finał WOŚP - puszka i identyfikator

6,045 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 21, 2012

http://www.wosp.org.pl

Gramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Zbiórka odbędzie się 13 stycznia 2013 roku.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu 20 lat Fundacja wydała na cen cel ponad 150 mln USD.

By podziękować wolontariuszom za wspólne zimowe granie w połowie wakacji Fundacja organizuje najpiękniejszy festiwal świata -- Przystanek Woodstock. Na co dzień Fundacja prowadzi także 5 ogólnopolskich programów medycznych i jeden edukacyjny, a także upowszechnia wiedzę dotyczącą pierwszej pomocy, wspiera budowanie społeczeństwa obywatelskiego w Polsce, promuje ideę wolontariatu i angażuje się w wiele inicjatyw społecznych.

Pomysłodawcą, założycielem i Prezesem Zarządu Fundacji jest Jurek Owsiak -- dziennikarz radiowy i telewizyjny, działacz społeczny, powszechnie uznany za jeden z największych autorytetów w Polsce

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...