Loading...

#TheAbstractLifeRadio #ГніздоЛелекТязів

Live stream, Гніздо бузьків, с. Тязів, Івано-Франківська обл., Україна, online HD Camera - 2017

86,831 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on Mar 17, 2017

https://www.youtube.com/watch?v=Ui8SN... -нова трансляція

2 Сезон спостерігаємо за сім`єю бузьків у Тязеві в 2017 році. Трансляцію запустили завчасно, аж 28 лютого 2017, в 2016 бузьок (Піньо) прилетів 4 квітня, а цього року 22 березня, бузьок зразу почав облаштовувати гніздо після зими, а 26 березня вже прилетіла Кася, 6 квітня з'явилося перше яйце, а загалом їх стало аж 5...Кася і Піньо по черзі висиджували яйця. Та 2 травня один з птахів пропав. Всі очікували на його щасливе повернення. Невдовзі виявилося, що бузьок отримав значні пошкодження і тому не міг прилетіти. Знайшли птаха Реабілітаційний центр дикої природи м. Галича. https://www.facebook.com/pg/EcoHalych...
ГЕО "Еко-Галич" взяв під контроль родину лелек, яка залишилась без годувальника.
Дуже дякуємо і просимо не залишатися байдужими до життя лелек!

Підписуйтесь на канал/лайкайте/діліться... на каналі є ще погодні камери в Бурштині/Івано-Франківську/Коломиї і лінки прямих трансляцій змінюються... а також чудова музика на #TheAbstractLifeRadio будьте в курсі наших змін онлайн.


І ще трохи про бузьків...
Леле́ка білий (лат. Ciconia ciconia, у народі: чорногуз, бусол, бусел, бусько, бузько, бусьок, бузьок, боцюн, боцян, гайстер) — птах родини лелекових, ряду лелекоподібних. Довжина тіла приблизно 120 см, а висота сягає близько 1 метру. Вага дорослого птаха до 5 кг. Пір’я біле, махові та покривні пера – чорні. У молодих птахів замість чорного пір’я – темно-буре. Довга шия. Ноги теж довгі, червоні, пристосовані до ходіння по мілководдю. У молодих лелек ноги коричнувато-чорні. Довгий, загострений дзьоб, у дорослих птахів червоний, у молодих – коричнувато-бурий. Дуже гострий зір, що дозволяє помітити у водоростях або траві навіть найкрихітнішу здобич. Райдужна оболонка ока червона. У польоті ноги та шия витягнуті, на відміну від чапель, у яких шия зігнута. Тривалість життя лелек – до 10 років.
Лелеки — моногамні птахи, живуть парами. Зимують вони в Африці (на південь від Сахари) та в Азії (Індія, Пакистан, Індокитай тощо). Додому повертаються: у кінці березня — на початку квітня.

Отже, ми вирішили встановити камеру спостереження і прослідкувати за життям цих птахів.
Пара лелек часто роками гніздиться на одному і тому ж місці, тому ми встановили камеру над старим гніздом у с. Тязів, що на Івано-Франківщині. Гніздо збудовано з гілок дерев на лінії ЛЕП. Міцні і довгі гілки лягли в основу, менші накладені згори, важить гніздо до 500 кг і досягає 2 метрів у діаметрі. З роками гніздо надбудовується і суттєво збільшується розмірами.


http://bios-computer.com/video.php - замовляйте свою інтелектуальну систему відеоспостереження
http://bios-computer.com/online-trans... - Організація прямих онлайн-трансляцій
Трансляція ТОВ "БІОС Комп`ютер" - http://bios-computer.com/ - регіональний ІT сервіс провайдер, оператор мережі швидкісного Широкосмугового Бездротового доступу та провайдер доступу до мережі Інтернет.

#ГніздоЛелекТязів


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...