Loading...

Webinar: Praca zdalna bez tajemnic. Jakub Marchwicki i Jarosław Pałka

221 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on May 19, 2020

Zapraszamy na spotkanie przygotowane przez edge recruitment https://edge.com.pl/ - zespół konsultantów direct&executive search i Symentis - http://symentis.pl/ zespół dostarczający szkoleń i usług konsultacyjnych w obszarze rozwoju oprogramowania, architektury systemów IT i rozwoju organizacji (w szczególności działów R&D) oraz twórcy konferencji http://segfault.events/


Barbara Rodziewicz - w branży HR od 2004 roku. W swojej karierze zajmowała stanowiska kierownicze w instytucjach publicznych, rozwijała polski oddział firmy międzynarodowej, obecnie współwłaścicielka agencji direct & executive search, działającej w szeroko rozumianym sektorze IT, Edge recruitment. Zawsze pełna pozytywnej energii, zarażająca swoim entuzjazmem otoczenie. Doświadczony manager, rekruter i szkoleniowiec. Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK, w wolnych chwilach prowadzi warsztaty z tematyki HR-owej na krakowskich uczelniach.


Jakub Marchwicki - od kilkunastu lat- programista, od kilku – architekt, czasami – analityk, gdy potrzeba – konsultant. Manager z wyboru, trener z zamiłowania, wannabe entrepreneur z marzeń, lider JUG w Gdańsku. Z oprogramowaniem jestem związany przez całe życie zawodowe. Przez ostatnie lata realizowałem ambicje managerskie, m.in. jako dyrektor techniczny w 250-osobowej firmie. Uważam, że najlepszym sposobem pracy ze specjalistami jest aktywne dzielenie się własną wiedzą oraz aktywne słuchanie innych. Przekazuję doświadczenie w formie wykładów, wystąpień na konferencjach oraz szkoleń. W wolnych chwilach pisuję na http://jakub.marchwicki.pl.


Jarosław Pałka - w branży IT obecny od ponad 20 lat (administrator baz danych, programista, architekt, manager i „inżynier od spraw – katastrof”). Brał udział zarówno w małych, średnich, jak i dużych projektach, prowadzonych zgodnie zasadami „waterfall”, Agile, a także przy braku jakichkolwiek metodyk – zawsze jednak z tym samym, pożądanym skutkiem. Wierzy w ewolucyjną naturę architektury programowania, w czasie wolnym eksploruje zagadnienie teorii złożoności i myślenie systemowe. Z Java Virtual Machine od 1998, ciągle eksploruje granice tej technologii, dzieląc się swoją wiedzą jako prelegent, obecny na konferencjach w kraju i za granicą.

Autor bloga: http://geekyprimitives.wordpress.com/

Program

Praca zdalna ma swoją grupę wiernych wyznawców. Nie wszyscy, zarówno organizacje i pracownicy, wyobrażali sobie jednak pracę poza biurem. COVID-19 zmienił wszystko.
Posłuchaj jak Kuba i Jakub dzielą się swoim doświadczeniem z pracy zdalnej. Posłuchaj weteranów, którzy po wielu latach pracy, zamienili biurowce na domowe zacisze.
Spojrzymy na pracę zdalną z wielu perspektyw. Dzięki doświadczeniu naszych prowadzących, poznasz nie tylko jak ta zmiana wpływa na Ciebie, jako pracownika ale także Ciebie jako szefa zespołu, który pracuje zdalnie.


Podczas webinaru dowiesz się:

* jak przygotować się do pracy zdalnej, czyli jakie narzędzia i techniki musisz poznać, jak przygotować miejsce pracy,
* zrozumiesz czym różni się praca zdalna od pracy w biurze i jak nie wpaść w pułapki pracy zdalnej,
* jak musi się zmienić Twoja komunikacja z zespołem i zarządzanie pracą
* jakie nawyki musisz wypracować by być efektywnym,
* zrozumiesz jak zachować balans pomiędzy pracą i życiem rodzinnym,

Uzyskasz także odpowiedzi na swoje pytania. Zapraszamy!

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...