Loading...

Чи хочуть українці продавати землю? Аграрний рух за 500 (опитування в Черкасах)

12,187 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 9, 2017

7 квітня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман написав у мережі "Твіттер" про напрацювання моделі обігу землі зі світовим банком за умов продажу землі тільки фізичним особам українцям до 200 га в одні руки. Ця модель може бути запущена вже у 2018 році.

Робоча група "Об'єднання аграріїв", що в цей час працювала в Черкасах, оперативно відреагувала на новину. Ми опитали черкащан, чи підтримують вони утворення ринку землі. Людей дуже обурила не тільки остання звістка від прем'єр-міністра, а й саме наше питання.
...
Підтримали цю думку і жителі села Боровиця Черкаської області, куди ми завітали, щоб оглянути плодопереробний завод "Маїс".
...
Також ми дізналися думку жителів Черкащини про "Аграрний рух за 500". Цей регіон, що славиться родючими чорноземами, виявив високопартіотичну позицію. Більше 90% опитаних підтримали скорочення площі оренди землі до 500 га та терміну оренди до 5 років, та практично всі були проти надання українських земель в оренду міжнародним організаціям.
...
Нагадаємо, що 7 квітня робоча група "Об'єднання аграріїв" працювала в Черкасах для укладання торговельних угод про дистрибуцію органічних соків та напоїв "Хутір Сік" з групою компаній "Маїс".

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...