11
Kwit.pl to platforma 360° na rynku e-FMCG. 
Kwit.pl to platforma 360° na rynku e-FMCG. 

1) Zakupy
Najlepsze miejsce do rozpoczęcia codziennych zakupów. Dowiedz się, które sklepy dowiozą zakupy do Twojego domu. Codziennie aktualne ceny i dostępność produktów w okolicznych sklepach.

2) Porównywanie cen
Obserwuj wahania ceny ulubionego produktu w ciągu ostatnich 30dni. Sprawdź gdzie ceny spadły i kup produkty w najlepszym momencie. Najnowsze promocje i oferty specjalne z wielu sklepów w jednym miejscu.

3) Własne e-delikatesy
Otwórz własny sklep spożywczy na naszej platformie. Zapewniemy: funkcjonalny sklep internetowy, system zamówień, zdjęcia i opisy produktów oraz wszystko co potrzeba do prowadzenia e-delikatesów.

4) Analiza rynku
Dzięki naszym produktom analitycznym dowiesz się dokładnie co dzieje się z wybranymi produktami na rynku. Jaką mają cene, gdzie są dostępne, a gdzie ich brakuje, czy są w promocji, co jest ich główną konkurencją na półce.
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Liked videos

  • Leave and Attendance - Calamari - Duration: 74 seconds.

   • 4 years ago
   • 5,786 views
   Calamari makes leave management easier. You can plan & track vacation, paid time off, sickness online. Calamari automates flow of leave requests and absence entitlement calculations. We provide rep...
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...