ПАРАЛІЧНЕНЬКО
893
 • ВЛОГ: ЄГИПЕТ НА КОЛЯСЦІ - ДАЙВІНГ. Частина 2

  331 views 11 months ago
  Перша частина: https://youtu.be/5JDFjkLWy20

  В лютому 2017 року ми нарешті вирвалися відпочити, по справжньому і вперше, а не як деякі думають, що на ТАР чи інших семінарах ми маємо відпочинок. Це не санаторій, зовсім, там не лікують, не роблять грязі та інші нікому не потрібні процедури, а відпочинок ЗВИЧАЙНИХ людей - просто сонце, море, басейн і декілька виходів "в люди".

  Це друге відео, вихід в Червоне море та дайвінг. Це була буквально мрія Уляни, тому ми не могли прогавити таку можливість. Температура води зимою досить прохолодна, близько 22 градусів. Можна відверто казати - вражень повні штани. Інша країна, вдвох на колясках, майже ніхто тебе нормально не розуміє, а в екстренних ситуаціях зовсім ніхто. Екстрім ще той, але воно того вартує!!!

  Тому, приємного перегляду, робив коротким, щоб не втомлювалися. Дякуємо нашим друзям Mahmood Toms та Viktoriya Krylova, які зробили цей відпочинок простим і зручним! А також нашій кумі Anna Kushch за доступний готель!)

  Далі буде... Підписуйтеся на мій канал https://goo.gl/SMDUjT

  В мене для Вас є багато варіантів для спілкування, ось деякі...

  http://pcholkin.com/
  https://facebook.com/parali...
  https://www.instagram.com/p...
  https://facebook.com/pchelav/
  https://www.instagram.com/p...
  https://twitter.com/pchelav/ Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • ІнваФішки (Як жити після травми в шийному відділі) Play all

  Каждый человек после травмы шейном отделе имеет разные функциональные возможности - кого-то отпускает быстрее, кого-то дольше, кого-то вовсе не отпускает, но между тем каждый из нас должен стремиться добиться максимальной независимости от посторонних.

  Гиперопека - враг номер один для человека с инвалидностью! Родственники «оберегая» и не давая и не стимулируя самостоятельно обслуживать себя человеку после травмы тем самым обрекают себя и его на животное существование, которое часто путают с жизнью... Не делайте этого.

  Каждый из нас независимо от состояния должен уметь делать максимум из того, что может... и немного больше. В этом плейлисте я покажу то как обслуживаю себя я - мой быт и прочие моменты, которые мне кажутся важными.
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...