954
 • Montersi.pl - dostarczamy Ci sprzęt i pomoc aby ludzie czuli się bezpiecznie!

  6,014 views 4 years ago
  Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM Marcin Ficek, dystrybutora elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz automatyki budynku zaopatrującego instalatorów z całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

  Przez lata daliśmy się poznać jako znakomity dystrybutor Satel - produkowanych w Polsce systemów alarmowych, dystrybutor BCS - sprawdzonej marki w zakresie telewizji przemysłowej oraz wiodący dystrybutor Nice - automatyki do bram i rolet.

  Montersi.pl to zgrany zespół doświadczonych specjalistów: instalatorów, handlowców i techników którzy kierują się zasadą najwyższej jakości obsługi klienta i profesjonalnej pomocy technicznej na każdym etapie współpracy.
  Przez kilkanaście lat istnienia na rynku jako E-SYSTEM zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy cenią nas za fachową pomoc techniczną, indywidualne podejście do klienta, dostępność towaru oraz unikalne szkolenia warsztatowe.

  W Montersi.pl zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem instalatorskim i wiedzą w zakresie systemów bezpieczeństwa. Nasi handlowcy to ludzie z doświadczeniem pracy instalatorskiej. Dzięki temu lepiej rozumiemy potrzeby naszych klientów i możemy doradzić najlepsze rozwiązania do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Dla zachowania najwyższej jakości obsługi nieustannie prowadzimy szkolenia wewnętrzne dla personelu. Szczególną uwagę zwracamy na walory praktyczne oferowanych przez nas urządzeń.

  Ponad 20-osobowy zespół, 8 linii telefonicznych dla klientów oraz przyjazny sklep internetowy www.montersi.pl czynny całą dobę powodują że jesteśmy jednym z najbardziej dostępnych dystrybutorów na rynku. Dobrze zaopatrzony magazyn, sprawna załoga i wdrożone procedury obsługi klienta minimalizują czas od momentu złożenia zamówienia do wysyłki towaru.

  W Montersi.pl chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dlatego organizujemy szkolenia z systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli odstępu oraz automatyki bram. Na organizowanych warsztatach uczestnicy zdobywają wiedzę praktyczną, pracując na specjalnie przygotowanych do tego stanowiskach. Dzięki temu z powodzeniem montują nawet zaawansowane systemy.

  Wyznajemy zasadę: ty instalujesz, my dostarczamy Ci sprzęt i pomoc aby ludzie czuli się bezpiecznie. Wejdź na http://www.montersi.pl i przyłącz się do nas! Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...