ארנינה קשתן
502
 • ברוכים הבאים למרכז מיתרים - המרכז לתקשורת מקרבת

  1,162 views 4 years ago
  לפרטים על קורס יסודות ה תקשורת ה מקרבת עם הילה דוד לחצו על הקישור - http://bit.ly/yessodot

  אתר הבית שלנו: http://bit.ly/2oKSBac
  Info@meitarim.co.il טלפון: 03-6733522
  דף הפייסבוק שלנו: http://facebook.com/meitarimil
  בערוץ הווידאו של מיתרים -- המרכז לתקשורת מקרבת (Nonviolent Communication, NVC), ארנינה קשתן, מייסדת המרכז, פותחת לכם את הדלת אל הפילוסופיה והיישום של תקשורת מקרבת, בצד תכנים משיקים נוספים, שמעשירים, מעמיקים ומסייעים במסלול ההבנה וההתפתחות שלנו את התקשורת הפנימית והחיצונית שלנו כבני ובנות-אנוש.
  מרכז מיתרים חרט על דגלו להפיץ בארץ את שיטתו של דר' מרשאל רוזנברג (תקשורת לא-אלימה) ולהביא לכל בית בישראל את הסיכוי לחיות לגמרי אחרת -- עם עצמנו ועם סביבתנו עם המודעות המקרבת.
  מיתרים - המרכז לתקשורת מקרבת עוסק בייעוץ אישי, בהדרכות ובסדנאות הקשורות לשיפור מערכות יחסים מכל הסוגים.
  קצת על מייסדת מיתרים: ארנינה קשתן, מנהלת המרכז, היא מנחה בכירה (מ-1992), מנטורית, מטפלת ומורת-דרך להורים, מנחת קורסים וסדנאות בארץ ובעולם (בעברית, אנגלית וספרדית). מוסמכת המרכז הבינ"ל לתקשורת לא-אלימה (The Center for NVC), חלוצת שיטת "העבודה" של ביירון קייטי ((The Work of Byron Katie בארץ (1998), מאפשרת (facilitator) בכירה ועתירת-ניסיון, בוגרת בית-הספר הבינ"ל בהכשרת ביירון קייטי. עורכת מקצועית של הספר "לאהוב את מה שיש" של קייטי ושל ספרו של מרשאל "תקשורת מקרבת -- שפה לחיים", מטפלת בכירה ומורה מוסמכת בשיטת בואן (Bowen). משוררת, סופרת, מתרגמת, מוזיקאית. אוהבת חיים ואנשים. לקורס ה אימון ה אישי בגישת תקשורת מקרבת ו המצפן לחצו על הקישור - http://bit.ly/thecompassall Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...