92
UAB „Monetų namai" - žymiausių pasaulio monetų kalyklų atstovė ir oficiali kolekcinių monetų ir medalių platintoja Lietuvoje. Nuo 2009 me...
UAB „Monetų namai" - žymiausių pasaulio monetų kalyklų atstovė ir oficiali kolekcinių monetų ir medalių platintoja Lietuvoje. Nuo 2009 metų veikianti UAB „Monetų namai" priklauso Suomijos įmonei „Nordic Moneta" OY (www.suomenmoneta.fi), valdomai „Samlerhuset Group" B.V. (www.samlerhuset.com) įmonių grupės.
 
„Monetų namų" specialistai nuolatos tobulina savo žinias- lanko parodas ir aukcionus visame pasaulyje- todėl įmonė savo klientams siūlo tik aukščiausios kokybės gaminius.
 
Viena didžiausių monetų kalyklų grupė Europoje „Samlerhuset Group" veikia 15 Europos šalių* ir Kinijoje.  Įmonių grupei priklauso buvusi valstybinė seniausia Norvegijos kalykla, veikianti nuo 1686 metų. Kalykla yra antra seniausia kompanija Norvegijoje. Norvegijos kalykla gamina kai kurias oficialias Norvegijos ir kitų šalių monetas. Kalykla -- kasmetinė Nobelio taikos premijos medalio gamintoja.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...