4
Kancelaria notarialna Knuplerz&Knuplerz, w ramach swojej działalności, oferuje profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności not...
Kancelaria notarialna Knuplerz&Knuplerz, w ramach swojej działalności, oferuje profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

www.knuplerz.pl

Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy klientom najwyższą jakość oferowanych usług. Hołdując wieloletniej tradycji wykonywania zawodu notariusza zapewniamy profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do klienta - z należytą powagą i szacunkiem.

Fachową obsługę gwarantują notariusze oraz zatrudnieni w kancelarii wykwalifikowani pracownicy, gotowi udzielić wszelkich informacji, również w języku angielskim.
 • Uploads

  • Notariusz Kraków - Kancelaria Notarialna Knuplerz & Knuplerz - Duration: 41 seconds.

   • 5 years ago
   • 897 views
   Zapraszamy do Kancelarii Notarialnej www.knuplerz.pl .

   Kancelaria notarialna przy ulicy Żółkiewskiego funkcjonuje od 1992 roku, to jest od wejścia w życie ustawy z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o...
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...