7,041
 • 5 věcí, díky kterým budete vždy chudí - DavidKirs.cz

  170,093 views 4 years ago
  PŘIHLAŠTE SE k odběru tohoto kanálu pro nové díly a bonusy https://www.youtube.com/use......

  ZÍSKEJTE zdarma mp3 Podcast na iTunes: http://jdem.cz/bapet7

  Přepis textu videa a článek k němu najdete na blogu:
  http://podnikamesrdcem.cz/5......

  Denní inspiraci a motivaci čtěte na Facebooku:
  http://facebook.com/davidkirs

  Za sledování tohoto videa, kde si vyberu vždy jedno téma a prostě o něm pár minut mluvím pro vás něco mám, koukněte sem:
  http://www.davidkirs.cz/akc......

  O čem video je?
  Dneska se s vámi podělím o pět věcí, které když budete dělat, budete zaručeně chudí.
  První věcí, kterou pokud lidé dělají, tak budou zaručeně chudí do konce života, je, že čekají na spasení.
  Tito lidé věří, že jim někdo pomůže, že se něco stane, že najdou svatý grál, že někde tam venku existuje něco, co jim převrátí život naruby, co jim dodá odvahu, chuť žít, dodá peníze. Zkrátka si myslí, že všechno, co hledají, najdou někde venku. To se však nikdy nastane. Pokud lidé čekají na to, že je někdo nebo něco spasí, budou čekat věčně.
  Jediný, kdo má moc spasit váš život, jste vy sami.
  Druhá věc je, že chudí lidé si myslí, že svět je nespravedlivý. Nespravedlnost však neexistuje. Svět není ani nespravedlivý, ani spravedlivý. Svět prostě jednoduše je.
  Pojďme změnit přesvědčení, že svět je nespravedlivý. Pojďme se na svět dívat jako na zázrak. Pokud tenhle pohled nenajdeme, spadneme do role chudáků, kteří si pouze stěžují, že někdo nebo něco se chová nespravedlivě.
  Třetí věc, kterou lidé dělají, je, že šetří na horší časy. Co jsou peníze? Peníze jsou energie, která se ve světě kolem nás točí, a záleží na tom, jaký vztah k té energii máte.
  Pokud váš vztah je, že té energie je málo, že musíte šetřit a že dokonce někdy v budoucnu budou horší časy, na které teď musíte šetřit, pak se vám ta energie zdaleka vyhne, protože tahle energie žádné horší časy nezná. Tahle energie miluje teď a tady. Miluje život, miluje tok, miluje akci.
  Dovolte si peníze užívat. Rozdělte si je na skupinky a jednu si užívejte, mějte z ní radost. A pak si můžete odložit část peněz jako nějakou zálohu. To je v pořádku. Ale změňte program, kdy šetříte na horší časy. Peníze musí téct, musí být ve flow. Šetřit na horší časy se nevyplácí a dělají to chudáci.
  Čtvrtá věc je myslet hlavně na druhé. Pokud lidé myslí hlavně na druhé, stává se, že pak nemyslí na sebe, nemají se rádi, a to znamená, že nejsou šťastní, naplnění a druhým ze sebe nemohou nic dát.
  Je obrovský omyl, když si lidé myslí, že budou žít naplněný a úžasný život, když nemyslí na sebe, ale myslí jen na druhé. Nemůžete totiž dát lásku někomu druhému, jestliže nedáváte lásku sami sobě. Potřebujete si uvědomit, že jste skvělí, dokonalí, že jste vlastně láska. Začněte se milovat, protože pokud se tohle nestane, nemůžete to předat dál.
  Pátou věcí, která vede k chudobě do konce života, je, že po škole se lidé přestanou učit.
  Vzdělávání je celoživotní proces. Zaručuji vám, že budete bohatí na všech úrovních, jestliže se budete učit, budete se vzdělávat, budete otevření novým myšlenkám, necháte se inspirovat druhými lidmi.
  Dívejte se na věci, které se vám v životě dějí. Pozorujte, zda váš život spěje k chudobě, nebo k bohatství, protože který směr si zvolíte, je jenom na vás.


  David Kirš
  Je podnikatel a autor knihy Miliónový email, zakladatel Firmy 2.0 a programu EmailAcademy, tvůrce online programu Miliónové impérium a mentor výcviku Cesta pravého muže. Žije v Brně.
  Nejspíš nejlépe placený internetový marketér u nás, který drží několik online prodejních rekordů.
  Zvedl v Čechách a na Slovensku vlnu info-podnikání, je vášnivým propagátorem poctivého email marketingu, info-marketingu a také osobního rozvoje.
  Dnes učí novou generaci podnikatelů, jak si (nejen) díky internetu zjednodušit život.

  Adresa tohoto videa: https://www.youtube.com/wat......

  Více na http://www.davidkirs.cz Show less
  Read more
 • Život a podnikání s Davidem Play all

  This item has been hidden
 • 10 dovedností strategického podnikatele Play all

  10 dovedností, díky kterým si usnadníte cestu svého byznysu a zařadíte mu vyšší rychlost. Konkrétní praktické návody, jak jednoduše dosáhnout toho, čeho chcete a klidně i více.
  This item has been hidden
 • This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...