8,567
 • סרום SUPREME מסדרת BIOPLASMA של מעבדות ג'יג'י GIGI

  5,092 views 5 years ago
  " מעבדות קוסמטיקה", חברת הקוסמטיקה המקצועית המובילה בישראל משיקה את סרום SUPREME מסדרת BIOPLASMA המיועד לעור רגיל עד יבש. הסרום עשיר במרקם מלטף, נספג במהירות ומעשיר את העור באופן מידי בלחות והזנה.

  השימוש בסרום יוכל להועיל בפתרון הופעתם של סימני ההזדקנות המוקדמים ומעלה את רמת הלחות הטבעית של העור. הרכיבים הפעילים הייחודיים בסרום, מאפשרים לעור להראות רגוע ונקי ממתחים ומעדן קמטוטים וקמטים באופן נראה לעין.

  הסרום, כדומיו בסדרה BIOPLASMA מבוסס על NSA5 - קומפלקס טיפול חדשני המורכב מ- 5 אצות הגדלות באזור הים הצפוני בשילוב עם מרכיבים צמחיים המעניקים לעור יכולת להתמודד עם נזקי הסביבה והגיל.

  שימוש קבוע בסרום מעניק מראה עור קורן, גמיש וצעיר יותר למראה, הודות לאנרגיה המחודשת המועברת לתאים, השומרת על מראה הנעורים ומשפרת את הרכות והגמישות של העור.

  אופן השימוש: יש למרוח 3-2 טיפות על עור נקי ולהספיג בתנועות טפיחה קלות. להגברת התוצאות מומלץ לשימוש מתחת לקרם יום, קרם לילה, מסכה או קרם CC.
  BIOPLASMA new rejuvenation skin, היא סדרה המבוססת על מרכיבים ממקור ימי, 5 אצות הגדלות באזור הים הצפוני, המשולבים עם מרכיבים צמחיים המעניקים לעור יכולת להתמודד עם נזקי סביבה וגיל. שימוש קבוע במוצרי הסדרה מנטרל את השפעת נזקי החמצון, מעניק אנרגיה לתאים, שומר על מראה הנעורים ומשפר את הרכות וגמישות העור למראה צעיר וחיוני.

  סדרת ביופלזמה מכילה מרכיבים טבעיים מיוחדים המשגשגים בתנאי אקלים וסביבה קיצוניים, לצד מרכיבים המופקים מהצומח האחראים לשמירה על אורך חיים של הצמחים בתנאים של יובש.
  מרכיבים השורדים בתנאי אקלים וסביבה קשים נקראים "אדפטוגנים"adapt) להסתגל) ומשמשים ברפואה העממית לאיזון וטיפול בתסמינים שונים בגוף ובעור. מרכיבים אלה מתפקדים בעור כחומר טבעי לחיזוק המערכת החיסונית ולהגנה על העור

  השילוב בין קומפלקס 5NSA , המורכב מ- 5 אצות הגדלות באזור הים הצפוני, לבין מרכיבים צמחיים, כמו ה- Oleuropein, תמצית מימית של עלי זית הידועה בסגולותיה האנטי-אוקסידנטיות המעניקה אנרגיה וחיוניות לתאים ו- Azelaic Acid, חומצה אורגנית המופקת משעורה ומשמשת כחומר אנטי בקטריאלי מעניק לעור יכולת להתמודד עם נזקי הגיל והסביבה. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...