110,248
 • Vezir Parmağı - Fragman (SİNEMALARDA)

  4,212,005 views 1 year ago
  Her filmiyle büyük gişe başarılarına imza atan Mahsun Kırmızıgül, 3 yıllık suskunluğuna Vezir Parmağı ile son veriyor. Kırmızıgül’ün yıllardır sır gibi sakladığı yeni filmi Vezir Parmağı’nın çekimleri sona erdi. Merakla beklenen yapım, 25 Ocak 2017’de vizyona girecek.

  Çekimleri İstanbul, Kapadokya, İzmit, Kayseri, Aksaray’da gerçekleşen ve 150 kişilik teknik ekibin yanı sıra aynı anda 64 kişilik ana oyuncuların olduğu kalabalık sahnelerin bulunduğu film, Mahsun Kırmızıgül’ün en kalabalık kadrosu olma özelliğini taşıyor. Ali Sürmeli, Selim Bayraktar, Peker Açıkalın, Orçun Kaptan, Levent Sülün, Rana Cabbar, Metin Yıldız, Talat Bulut, Altan Erkekli, Cihat Tamer, Nuri Alço, Muhammed Cangören, Hayrettin Karaoğuz’un yanı sıra Yasemin Yalçın, Gülben Ergen, Ece Uslu, Derya Şensoy, Meral Çetinkaya, Aydan Burhan, Güner Özkul, Fatoş Seymen, Suna Selen, Defne Yalnız gibi çok sevilen oyuncuların bulunduğu Vezir Parmağı’nda; Mahsun Kırmızıgül hem yönetmen ve senarist, hem de oyuncu olarak yer alıyor.
  Beş farklı kültüre ve coğrafyaya ait hamalların savaşa gittiklerini zannederken bambaşka bir maceranın içine düşmelerini konu alan filmde ‘Hamdullah’ isimli bir hamala can verecek olan Kırmızıgül; aşk, dram ve komedi barındıran bir hikayeyle, izleyiciye bambaşka bir dünyanın kapılarını açacak.

  Boyut Film YouTube kanalına abone olmak için tıklayın: http://goo.gl/DUtkux

  Boyut Film'in bütün filmlerini izlemek için tıklayın: https://goo.gl/8BFP3Y

  www.vezirparmagifilm.com
  www.facebook.com/vezirfilm
  www.twitter.com/vezirfilm
  www.instagram.com/vezirfilm

  Yazan ve Yöneten
  MAHSUN KIRMIZIGÜL

  Yapımcı
  MURAT TOKAT

  Görüntü Yönetmeni
  SOYKUT TURAN

  Oyuncular
  ALİ SÜRMELİ
  YASEMİN YALÇIN
  ECE USLU
  GÜLBEN ERGEN
  MAHSUN KIRMIZIGÜL
  PEKER AÇIKALIN
  SELİM BAYRAKTAR
  DERYA ŞENSOY
  MERAL ÇETİNKAYA
  SUNA SELEN
  DEFNE YALNIZ
  LEVENT SÜLÜN
  ORÇUN KAPTAN
  NECMİ YAPICI
  HAYRETTİN
  DİLEK ÇELEBİ
  METİN YILDIZ
  RANA CABBAR
  ARİF ERKİN
  ECECAN GÜMECİ
  BAHTİYAR ENGİN
  AYDAN BURHAN
  NİLGÜN KARABABA
  ESİN GÜNDOĞDU
  GÜLAY BALTACI
  GÜNER ÖZKUL
  BERNA BİBER
  DİLEK DENİZDELEN
  DİLARA TOR
  BERİVAN KARAMAN
  DENİZ GÖKÇE
  AYŞEN BATIGÜN
  FATOŞ SEĞMEN
  ŞENAY AKSOY
  REYHAN ULUEKİNCİ
  CANSIN ÖNALAN
  ECEM KARAVUŞ
  HALE TULGAR
  GİZEM ÖZKAN
  GÜLFER SARIGÜL
  İREM ERDÖL
  ÖMER DURAN
  ZEKERİYA KARAKAŞ
  METİN KEÇECİ
  EROL DEMİRÖZ
  OKAN TOPALOĞLU
  BÜLENT ÇOLAK
  ALİ GÜNEY

  VE
  TALAT BULUT
  ALTAN ERKEKLİ
  CEZMİ BASKIN
  CİHAT TAMER
  ŞENER KÖKKAYA
  NURİ ALÇO
  COŞKUN GÖĞEN
  EROL AKSOY
  ÜMÜT OKUR
  MUHAMMED CANGÖREN Show less
  Read more
 • Vezir Parmağı Play all

  This item has been hidden
 • Mucize Play all

  This item has been hidden
 • Tam Filmler Play all

  Boyut Film Yapım filmlerini baştan sona kesintisiz izleyebileceğiniz oynatma listesi
  This item has been hidden
 • Kadim Dostum (Tam Bölümler) Play all

  Kadim Dostum yeni bölümleriyle her Çarşamba 20:00'de Fox'da
  This item has been hidden
 • Sadece Sen Play all

  Sadece Sen
  Oyuncular: Belçim Bilgin Erdoğan, İbrahim Çelikkol
  Yapım: Boyut Film
  This item has been hidden
 • Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda Play all

  Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda (2013)
  Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal, Sedef Avcı, Gürgen Öz, Cemal Hünal
  Yapım: Boyut Film

  Esra, Zeynep ve Didem yakın arkadaştır. Didem arkadaşları arasında tek bekar kız olarak kalmıştır. Zeynep Ergün'le evli, Esra ise Mert'le evlilik hazırlığındadır. Didem evlenmek için okuduğu kitaptaki taktikleri sevgilisi Cem üzerinde denemeye başlar. Bu taktiklerin sonucunda olaylar ummadığı şekilde gelişir. Cem Didem'e evlenme teklif etmeye karar verdiği gün bir sinema filminden başrol teklifi alır. Menajerinin isteği üzerine Cem evlenme teklifini erteler. Didem teklif beklediği gün yüzük yerine küpe alınca iyice çıldırır. Cem'in başrolü paylaşacağı Gözde'nin güzel ve bekar bir kadın olması Didem'in kışkançlık krizine girmesine sebep olur. Didem, Cem ve Gözde arasında bir ilişki olduğunu düşünmeye başlar ve Cem'i yakın takibe alır.

  Bu arada Esra Mert'in annesi Ender'le tanışır. Ender Esra'yı oğluna layık görmez ve bu evliliği onaylamaz. Mert ve Esra'nın birbirlerine duydukları sevgi ve bağlılık bu engelide aşacaktır.

  Ergün ve Zeynep'in evlilikleri rutine girmiş heyecanını kaybetmiştir. Ergün erkeklerden aldığı önerilerle evliliğine heyecan getirmeye çalışır.

  Cem ve Mert'in yakın arkadaşı olan Yiğit aşka inanmayan günü birlik ilişkiler yaşayan çapkın biridir. Gözde'nin yakın arkadaşı olan Hande'yle tanışır ve ondan etkilenir. Hande'nin Yiğit'i sallamaz tavıları Yiğit'i her geçen gün Hande'ye bağlar.

  Kızlar Esra'nın isteme ve kına töreni için şehir dışına çıkarlar. Didem, Esra'nın kuzeni Mustafa'yla tanışır. Mustafa Didem'den etkilenir.

  Hande ve Yiğit Cem'in evinde bir gece geçirirler. Kına dönüşü Didem, Cem'in evini karıştırmak için Cem'in evine girer. Rujlu bardak şişesi saç teli vs. bulur ve Cem'in Gözde'yle kendisini aldattığını düşünür.

  Yiğit Mert'in bekarlığa veda partisini organize eder. Hande'nin kız arkadaşı Gözde'yle hafta sonu Antalya'ya gitmesi sebebiyle Yiğit bekarlığa veda partisini Antalya'da düzenlemeye karar verir. Bekarlığa veda partisi için Ergün, Cem , Mert ve Yiğit yola çıkarlar. Kızlara cenazeye gittiklerini söylerler. Ama Didem Cem'in telefonunu karıştırmış ve aslında Antalya'ya gideceklerini öğrenmiştir. Kızlar erkeklerin peşinden gizlice yola çıkarlar. Bu arada Hande ve Gözde de Antalya'ya gider. Erkekler kızların peşlerinden geldiğinden habersiz kutlama yapmaya başlarlar. Parti gecesi erkeklerin ne yaptıklarını gizlice izlemeyi planlayan kızlar mezdeke kılığına girerler ve parti sonunda yüzlerini erkeklere gösterirler. Cem'in yanında Gözde'yi gören Didem iyice çıldırır ve Gözde'nin üzerine atlar. Karşılarında kızları gören erkekler şoka girer. Durumu açıklamaya çalışıp özür dilemelerine rağmen kızlar erkekleri terk ederler ve İstanbul'a geri dönerler.

  Erkekler kızlarla aralarını düzeltme çabasına girer. Ergün, Zeynep ve Esra Mert çifti kısa sürede barışırken Didem ve Cem çifti yanlış anlamalar yüzünden bir araya gelemezler.Didem Cem'in Gözde'yle ilişkisi olduğunu iyice düşünmeye başlar ve Cem'i unutmak için türlü yollar dener. Düğüne Cem,Gözde ve menajeriyle katılır. Didem Cem'i görünce kötü olur ve onunla tartışır. Cem'den Gözde'nin aslında menajeriyle birlikte olduğunu öğrenir ve yanlış anladığını fark eder. Cem bunun üzerine Didem'e evlenme teklif eder.
  This item has been hidden
 • Romantik Komedi 1: Aşk Tadında Play all

  Romantik Komedi 1: Aşk Tadında(2009)
  Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal, Sedef Avcı, Gürgen Öz, Cemal Hünal
  Yapım: Boyut Film

  Esra, Didem ve Zeynep birbirlerinden çok farklı karakterlere sahip üç yakın arkadaştır. Her şey Zeynep'in evlenmesiyle başlar. Zeynep'in düğün gecesinde hiç istemediği bir hayatı yaşadığını fark eden Esra o geceden sonra onu mutsuz eden işinden ve erkek arkadaşından ayrılır.

  Bu kararınız kutlamak üzere Didem'le birlikte eğlenmeye çıktıkları gece her ikisinin hayatını sürpriz bir şekilde değiştirerek aradıkları aşkları bulmalarını sağlayacaktır.
  This item has been hidden
 • Güneşi Gördüm Play all

  Güneşi Gördüm (2009)
  Oyuncular: Mahsun Kırmızıgül, Demet Evgar, Sarp Apak, Altan Erkekli, Ali Sürmeli, Yiğit Özşener
  Yapım: Boyut Film

  Gerçek hikâyelerden yola çıkılarak yapılan filmde, 25 yıldır iki tarafın arasında kalan çaresiz insanlar zorunlu göç uygulaması nedeniyle köylerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Altun aileleri doğup büyüdükleri topraklardan ayrılıp, köklerinden koparak, bir bilinmeze doğru yola çıkarlar. Haydar Altun ve ailesi İstanbul'a göç ederken, Davut Altun ise eşi ve çocuklarıyla birlikte yasa dışı yollarla Norveç'e gitmeye karar verirler. Her türlü ayrımcılığa ve ötekileştirmeye karşı duran filmde, kendi güneşinden koparak, geleceğin bilinmezliğinde kaybolmuş çocukların, bir gerçeğin hikâyesidir...
  This item has been hidden
 • Gecenin Kanatları Play all

  Gecenin Kanatları (2009)
  Oyuncular: Beren Saat, Erkan Petekkaya, Yavuz Bingöl, Cezmi Baskın, Begüm Kütük
  Yapım: Boyut Film

  Türkiye'de 12 Eylül Olaylarının kanla ve karanlıkla örülü günlerinde demokrasi mücadelesinde devlet-ordu ve halk karşı karşıya gelmiştir. Meçhul cinayetlerin işlendiği bu dönemde devrimci bir gurubun evine düzenlenen polis baskınında 4 yaşındaki kız çocuğu Gece; gözleri önünde ailesinin öldürülmesine şahit olur. Gece, Yıllar sonra ailesinin ve devrimci örgütün adına intikam almak için intihar eylemini (Canlı Bomba Eylemi) gerçekleştirmeyi kabul eder. Ancak genç kız intikam için geldiği şehirde, yaşadığı apartmanın kapıcısının oğlu Yusuf'ta yaşamın değerini, sevgiyi, aşkı, dostluğu keşfedecektir.
  This item has been hidden
 • Beyaz Melek Play all

  Beyaz Melek (2007) - Mahsun Kırmızıgül, Sarp Apak, Ali Sürmeli, Erol Günaydın, Gazanfer Özcan

  Diyarbakır'lı Ahmet'in yolu tesadüfen bir huzurevinin kapısına düşmüştür. Huzurevi sakinleri bu yaşlı insanı terk edilmiş sanarak içeri alırlar. Ahmet yepyeni bir dünya ve o dünyanın kahramanlarıyla tanışır. Ahmet'in peşinde olan Ali ve Reşat huzurevinin ne olduğunu ilk orada öğrenip bu trajedi karşısında hayrete düşerler. Nebahat ve Yaşar Hoca'nın düğününden sonra bu insanları seven Ahmet, balayına gidemeyen çifti ve diğer huzurevi sakinlerini Diyarbakır'a kendi köyüne davet eder. Bu davete çok sevinen sakinler ilginç trajik ve bir o kadarda komik bir serüvene doğru yola çıkarlar.
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...