101
 • promo video BEST KITES

  2,440 views 4 years ago
  Kiteboarding, snowkiting a landkiting!! To jsou sporty které nás ovlivňují již od roku 2001 a ovlivňují nás tak, že jsme jim absolutně propadli. Jsme společenství lidí, kteří se rozhodli věnovat se těmto adrenalinovým sportovním odvětvím naplno a rozvíjet je v Čechách i zahraničí s maximálním nasazením. Od počátku stavíme výsledky na zdravém rozumu a férovém jednání s cílem uspokojit potřeby lidí, kteří se rozhodli ať už jenom vyzkoušet a nebo pravidelně provozovat jak kiteboaridng, snowkiting tak i landkiting.
  Kdybychom měli vyjádřit co pro nás naše práce znamená, tak je to zábava, adrenalin jistota a to vše máme v srdci. Naše hlavní hodnota jsou v tom, aby lidé, kteří v nás vloží důvěru, získali mnohem více než jenom dobrý produkt a nebo profesionální službu, ale především přidanou hodnotu v několika formách. Záruční i pozáruční servis, osobitý přístup, otevřenost, ochotu, aktivní nasazení, zacházení s ohledem na bezpečnost a dobré mezilidské vztahy. To všechno tvoříme proto, abychom řešili vaše problémy a požadavky s cílem rozvíjet vaši důvěru v nás.
  Ohodnocení je pro nás druhotným efektem, který je pro realizaci našich cílů sice nutný, ale ne prioritní. Za ta léta jsme dosáhli hned několika cílů, které stojí za zmínku jako získání zastoupení pro Český a Slovenský trh od značek Bestkiteboarding, Crazyfly nebo Ginkites. Také dnes působíme v těchto zemích Německo, Řecko, Egypt a na Kapverdských ostrovech, naší výukou prošlo více jak 2000 začátečníků a ročně vloží důvěru v námi dodávané vybavení mnoho více či méně zkušených kiterů. Na vývoji kites.cz jsme si dali hodně záležet, trvalo to několik měsíců než jsme tento kite portál nastartovali a to máme v plánu ještě několik zajímavých překvapení.
  Jestli uvažujete o tom, vyzkoušet si kiteboarding, snowkiting nebo landkiting, tak tady jste na tom BEST místě. Jsme otevření veškerým podnětů či otázkám, které nás nebo vás můžou posunout a nebo vám pomůžou. Proto je rovnou zde možnost ptát se nebo nám podat informaci s čím jste byli či nebyli spokojeni. Získat od vás zpětnou vazbu a to ať už pozitivní tak negativní je pro nás tím nejdůležitějším oceněním. Show less
  Read more
 • Crazy Fly kiteboarding Play all

  This item has been hidden
 • Best kiteboarding Play all

  This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • This item has been hidden
 • Liked videos Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...