AE Arma Elektropanç
151
 • AE Arma-Elektropanç Tanıtım Filmi

  2,193 views 1 year ago
  Faaliyet gösterdiği coğrafyalarda lider konumda bulunan teknik müteahhitlik firması AE ARMA-ELEKTROPANÇ, Türk mühendislik ve müteahhitlik sektörünün güçlü ve öncü şirketlerinden, 1986 yılında kurulan ARMA MÜHENDİSLİK ile 1991'de kurulan ELEKTROPANÇ ELEKTRİK'in 2001 yılında güçlerini ve kaynaklarını birleştirmesiyle kurulmuştur.

  40 yılı aşan mühendislik ve müteahhitlik tecrübesine sahip yönetim kadrosu ile AE, ustaca tasarlanmış, en kaliteli ve en ekonomik maliyetli çözümleri kullanarak, hizmetlerini kusursuz şekilde sunmakta ve bu sayede Türkiye ve Dünya'da sürekli gelişen inşaat sektöründe lider bir rol üstlenmektedir.

  Başarılı elektrik ve mekanik mühendislik çözümleri, 5 şirketi ve 4 şubesi ile 8 ülkede faaliyet gösteren, uluslararası teknik mühendislik ve uygulama hizmetleri sağlayıcısı AE Arma-Elektropanç, konut projeleri, ticari yapılar, alışveriş merkezleri, eğitim yapıları, sağlık yapıları, sosyal ve kültürel tesisler, tema parklar, spor kompleksleri, oteller, veri merkezleri, ulaşım ve altyapı projeleri ile endüstriyel tesisler gibi her türlü nitelikli yapının teknik müteahhitlik hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...