Anadolu Hayat Emeklilik
5,805
 • Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube ile Emekliliği Cepte Bilin!

  62,686 views 1 year ago
  Bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerinize dair her şey, şimdi Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube’yle cebinizde! Uygulamaya kimlik veya müşteri numaranızla giriş yaptığınız an, tüm sorularınızın cevabı karşınızda! Toplam birikimim ne kadara ulaşmış? Hesabıma ne kadar devlet katkısı yatmış? Ne zaman emekli olabilirim?
  Bireysel emeklilik hesabınızdaki birikiminizi, devlet katkısını ve fon bilgilerinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz.
  Ayrıca geçmiş işlemlerinize kolayca göz atabilir, geleceğe dair tahmini birikim tutarınızı görüntüleyebilirsiniz. Birikiminizi daha hızlı büyütmek için katkı payınızı istediğiniz an artırabilir, ya da düzenli katkı payı ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  Katkı payı ödemelerinize dair her şey uygulamanın “Ödeme” bölümünde! Buradaki tüm işlemleri, kredi kartınız ile hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
  Sözleşmenize ve fonlarınıza dair detaylı bilgiler bir dokunuşla karşınızda. Bireysel emeklilik sözleşmenizdeki fon dağılımını yılda 6 kez değiştirebileceğinizi biliyor musunuz?
  Aynı zamanda fonlarınızı belirlerken, mevcut fonlarınızın performansını, sunulan diğer fonların performansıyla ve hatta diğer yatırım araçlarıyla karşılaştırarak tercihlerinizi yönetebilirsiniz.
  Unutmadan, Bilgilerim adımında iletişim bilgilerinizi de istediğiniz an güncelleyebilir, uygulamayı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
  Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube’yi hemen indirin, emekliliği cepte bilin.

  Apple store uygulama linki: https://itunes.apple.com/tr......
  Google play uygulama linki: https://play.google.com/sto...... Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...