Upload
1,596

VodafoneAL

 • Dori kthehu

  64,449 views 1 week ago
  Me Vodafone 4G gjithçka vjen më shpejt. Paketat e reja të internetit për klientët Vodafone Club 1GB për 300 Lekë dhe 2GB për 500 Lekë. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • M-Pesa Play all

  This item has been hidden
 • Tutoriale Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...