103
 • Įsimintiniausios MANJANA 20-mečio parodos akimirkos

  1,396 views 4 years ago
  Vasario 27 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyko didžiausia šalyje specializuota profesionalaus valymo ir higienos paroda. Ji buvo skirta viešbučių, restoranų, parduotuvių, maisto pramonės ir valymo paslaugas teikiančių įmonių atstovams. Antrą kartą vykusią parodą organizavo stambiausia valymo ir higienos prekių platintoja Lietuvoje, bendrovė „Manjana“.

  Visą dieną trukusiame renginyje, į kurį žmonės plūdo nuo pat ryto, dalyvavo ir savo naujausias prekes bei sprendimus pristatė pasaulinės valymo ir higienos lyderės. Tarp jų – „Diversey Care“, „SCA Hygiene Products“ „Tecno Trolley System“, „Christeyns“, „3M“, „Brabantia“, GFL, „Vikan“, „Vileda“, „Semperit“, „Rubbermaid“, „System Cleaner“, „Tana“ ir kt.

  „Manjana“ 20-mečio veiklos proga surengta paroda buvo puiki proga lankytojams asmeniškai pabendrauti su įvairių gamintojų atstovais ir iš pirmų lūpų sužinoti apie rinkos tendencijas bei naujoves. Tuo tarpu gamintojai mėgavosi tiesioginiu kontaktu su klientais bei galėjo išgirsti jų lūkesčius ir poreikius.

  „Renginio rezultatus dar skaičiuojame, tačiau nedvejodamas galiu pasakyti, kad ši paroda viršijo lūkesčius. Juos, manau, geriausiai atspindi salėje įrengtuose stenduose dirbusių specialistų atsiliepimai. Vos įpusėjus renginiui, pastarieji jau sakė, kad į juos kreipiasi tiek interesantų, jog net sunku suspėti patenkinti visų smalsumą ir poreikius“, – sakė UAB „Manjana“ direktorius Donatas Genys.

  Jo teigimu, šių metų sėkmė motyvuoja, todėl ateityje Lietuvoje galima tikėtis ir daugiau panašaus pobūdžio renginių.

  Visų įmonės darbuotojų vardu "Manjana" dėkoja:

  Partneriams, kurie profesionaliai pristatė produkciją;
  Klientams, kurie gausiai lankė parodą ir domėjosi šios srities naujovėmis ir tendencijomis;
  Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijai už nepakartojamo skonio užkandžius;
  Baltic Master už profesionalią virtuvės įrangą;
  Vasaknų dvaro aludariams už naminį alų;
  Paulig ir Primulator už kavą;
  Juha Niinisaari už vyną.
  Ir visiems bendrai už sukurtą šventišką atmosferą.

  www.manjana.lt Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...