72
 • Primulator - Nasze urządzenia Twoją inspiracją

  682 views 1 year ago
  Primulator powstał w 1966 roku w Oslo. Od momentu powstania firma rozwijała się obsługując rynek HoReCa. Pod koniec lat 80-tych PRIMULATOR, mając ustabilizowaną pozycję na rynku norweskim rozpoczął działalność na rynkach krajów Europy wschodniej oraz Skandynawii: 1991 r – Primulator Polska (biura i punkty serwisowe w 6 miastach), 1993 r – Primulator Estonia, 1994 r Primulator Finlandia. Obecnie Primulator posiada swoje odziały także w krajach nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Białoruś), Rosji oraz w Szwecji.

  Od początku działania Primulator koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości rozwiązań dla gastronomii. Korzystając z wieloletniej wiedzy i doświadczeń wszystkich oddziałów zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla kawiarni, lodziarni, cukierni i piekarni.

  Od technologicznej fazy projektowej lokalu, poprzez wyposażenie w sprzęt, kończąc na szkoleniach, oczywiście przy zapewnieniu najwyższej jakości usług serwisowych dostępnych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  Na terenie Polski biura firmy znajdują się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu i Gdyni. Ponad 25-letnia tradycja i doświadczenie sprawiły, że cieszymy się zaufaniem klientów indywidualnych oraz sieciowych, do grona których należą: Coca Cola, Subway, AmRest, Orlen, McDonald's, Ikea, Statoil, BP, SHELL a także liczne hotele, sieci kawiarni, lodziarnie, cukiernie i restauracje.

  http://www.primulator.pl Show less
  Read more
 • Recent activities Play all

  This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...