FOX

1,715,338
 • Yaparsın Aşkım Play all

  Eşler kıyasıya yarışıyor, eşini daha iyi tanıyan, en doğru tahminle oyunu en iyi oynayan çift, günün sonunda arabanın sahibi oluyor.
  Rekabet, eğlence, yarışıma ve sıfır model bir araba! Hepsi, Yaparsın Aşkım’da…
  This item has been hidden
 • TOLGSHOW Play all

  Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında yeni sezonda ünlü konuklar ağırlamaya başayan ‘TOLGSHOW’ yine çok neşeli, yine çok eğlenceli ve yine her anı doğaçlama...
  This item has been hidden
 • 4N1K İlk Aşk Play all

  Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

  Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında:

  ''HEPİMİZ KIZIMIZ, KIZIMIZ HEPİMİZ İÇİN!''4N1K İlk Aşk Cuma 20.00'de FOX'ta!
  This item has been hidden
 • İlk Buluşma Play all

  Yapımını 25 Film’in üstlendiği, sunuculuğunu ise Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu’nun yaptığı şaka programı “İlk Buluşma” FOX'ta!
  This item has been hidden
 • Acayip Tipler Play all

  Türkiye’nin çeşitleri sahnelerinde oynayan ve binlerce seyirciyi kahkahaya boğan kumpanya şimdi FOX'ta! Yıldırım Hoca’dan Lokman Hekim’e, Gudubet Ana’dan Taşkın Abi’ye onlarca “Acayip Tip’’in bağımlısı olacaksınız. Programı izlemeye gelen her seyirci, salona girdiği andan itibaren kumpanyanın bir parçası oluyor, oynanacak her skeçin interaktif bölümünde isteyen her seyirci bu bölüme dahil olarak şahane bir anıya sahip olabiliyor...
  This item has been hidden
 • Milyonluk Resim Play all

  Bir resim bin kelimeden çok daha fazla şey anlatabilir…“Milyonluk Resim” bugüne kadar gördüğünüz bilgi yarışmalarının ötesinde bir formatla izleyicilerle buluşuyor…
  Selçuk Yöntem’le “Milyonluk Resim” FOX'ta!
  This item has been hidden
 • Yasak Elma Play all

  Zeynep ve Yıldız birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.
  Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.
  This item has been hidden
 • Kadın Play all

  Kocasının ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan ve Doruk. Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır. Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın”, Salı 20.00'de FOX’ta!
  This item has been hidden
 • Savaşçı Play all

  Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan Savaşçı, her Pazar 20.00'de FOX'ta!
  This item has been hidden
 • FOX'un en güzel içeriklerini takip etmek için abone olun!

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...