271
 • Provo Kanalet shqip FALAS! 2,000 Kanale + DIGITALB - Duration: 62 seconds.

  • 1 year ago
  • 4,572 views
  Provo Kanalet shqip ne TVALB apo NimiTV FALAS! Ne Smartv, Samsung, LG, Apple, Android, apo ne Box.
 • Ermal Mamaqi dhe NimiTV - Aplikacionet per Kanale Shqip - SmarTV - Duration: 56 seconds.

  • 1 year ago
  • 4,349 views
  Platforma më e madhe televizive tvalb ne amerikë, dhe nimitv në europë ju mundeson të shikoni kanalet shqip përmes resiverit apo thjesht shkarkoni aplikacinon per Samsung Smart Tv, Lg Smart tv ose ...
 • Paketa "All in One" - Duration: 42 seconds.

  • 1 year ago
  • 1,254 views
  Tani me Pakon "All in One" Mund të shikoni platformën TVALB në tri paisje në kohë të njëjtë

  Pra vetëm një parapagim 20$ ne Muaj në tri Paisje. SmarTV, Resiver, Telefon/Tablet
 • TVALB ne SmartTV! - Duration: 41 seconds.

  • 1 year ago
  • 8,567 views
  Tani mund të instaloni aplikacionin për Smart Tv në telivizorat Samsung, Lg, dhe Sony AndroidTV
 • KlanTV në TVALB - Duration: 32 seconds.

  • 3 years ago
  • 1,537 views
  KlanTV në TVALB
 • TVALB - Ofertë Speciale - Duration: 58 seconds.

  • 4 years ago
  • 2,040 views
  TVALB vjen me ofertë SPECIALE për të gjithë klientët që janë me kompanitë tjera , Reseveri Falas me 2MUAJ FALAS oferta vlen deri me 15 Qeshor 2015
 • ALB KIDS - Duration: 15 seconds.

  • 5 years ago
  • 446 views
  Ju mund të rekllamoni në kanalet tona.
  Na kontaktoni në
  Webisite www.tvalb.com
  Tel: (718) - 213 - 4282
 • ALB KIDS - Duration: 14 seconds.

  • 5 years ago
  • 554 views
  ALB KIDS është produkt i TVALB, ku mund ti shikoni filmat vizatimorë të dubluarara në Shqipë.
 • Prelvukajt nder shekuj - Duration: 32 minutes.

  • 5 years ago
  • 3,093 views
  Dokumentarë reth familjes Prelvukaj gjatë shekujve
 • TVALB - Instalimi dhe Funksionet e Reseiverit HD! - Duration: 5 minutes, 15 seconds.

  • 5 years ago
  • 25,809 views
  TVALB - Instalimi dhe Funksionet e Reseiverit HD!
  www.tvalb.com
 • ALB FILM - Duration: 2 minutes, 6 seconds.

  • 5 years ago
  • 1,729 views
  ALB FILM është produkt i TVALB, ku mund ti shikoni filmat Shqiptarë.
 • ALB MUSIC HD - Duration: 3 minutes.

  • 5 years ago
  • 808 views
  ALB MUSIC HD është produkt i TVALB, ku mund të degjoni muzikat më të reja Shqiptarë.
 • TVALB - Duration: 9 seconds.

  • 5 years ago
  • 3,017 views
  www.tvalb.com
  718 - 213 -4282
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...