1.19K
 • Dj na firemní večírek (Praha a celá ČR)

  256 views 2 months ago
  sound by George Cameron (Recording DIASPAR studio)
  Zábava pro váš firemní večírek či párty. Show less
  Read more
 • SHOP ALL4MUSIC Play all

  Autorizovaný prodejce pro ČR /MONACOR INTERNATIONAL/ ALL4MUSIC CZ s.r.o ozvučení osvětlení je prodejcem ozvučení osvětlení Hifi, profesionální, plošně a auto ozvučovací techniky, reproduktorů, reprosoustav 5.1, repro pro domácího kina a autohifi, domácí rozhlasy, v systému hudba i řeč. Nabízíme evakuační rozhlas, mixážní pulty, repro stojany, hifi stojany, autorádia, kabely, autodoplňky, reproboxy, reproduktory do auta, auto reproduktory, autoreproduktory, audio, hifi, zesilovače, autohifi, reprosoustavy, 100 V, 100V tlampače, reproduktory, reentrantní reproduktory, domácí kino, domácí rozhlas, reprobedny, podhledové reproduktory, auto, sestava, aaa auto, repráky, reprák, reprobedna, autoreprák, autorepráky, wat, zesík, watt, subwoofer, dvd, sestavy, decibel, 5.1, notebooky, mixážní pulty, subwoofery, autoradia, hudba, reproduktory, reproboxy, repro drivery, repro stojany, zvukovody, kabely. Najdete také u nás reproduktory, reprosoustavy, reprobedny, hifi reproduktory, profesionální reproduktory, podhledové reproduktory, reprobedny a zesilovače pro hifi a domácí kino, tlampače, autosubwoofery, zesilovače, audio sestavy včetně autoreproduktorů a kabelů, autozesilovačů a autohifi.

  Řešíme ozvučení osvětlení interiérů, hifi, domácí kino, autohifi, 100V rozvody, reentrantní reproduktory, 100V reproduktory, reprosoustavy 100 V zesilovače, pro hudbu i řeč. K tomu slouží osvětlovací a ozvučovací technika, mikrofony, zesilovače, kabely, reprosoustavy, reproboxy,reprobedny, včetně špičkových profesionálních reproduktorů a subwooferů.

  Zajistíme kvalitní ozvučení osvětlení, audio ozvučení, evakuační rozhlas, domácí kino i autohifi, autorádia, autodoplňky, reproduktory do auta, auto reproduktory, autoreproduktory, audio, reentrantní reproduktory, 100 V, hifi, reprobedny, autohifi, reprosoustavy, 100V, reproduktory, zesilovače, profesionální reproduktory, hifi stojany, domácí kino, auto, sestava, aaa auto, repráky, reprák, autoreprák, podhledové reproduktory, hifi stojany, reprobedna, autorepráky, zesík, wat, watt, hifi reproduktory, subwoofer, tlampače, dvd, sestavy, mixážní pulty, decibel, 5.1, repro stojany, notebooky, autoradia, hudba, reproduktory, kabely, reproboxy, subwoofery, drivery, tweetery, pieza, jiné repro, zvukovody, kabely. Ozvučíme bary, školy, úřady, budovy, hřiště, auta, domácí prostory, supermarkety, obchody, výrobní prostory, administrativu, obce atd.

  Prodáváme značky k ozvučení a osvětlení : Monacor, Img Stage Line, Carpower
  This item has been hidden
 • DJ NA SVATBU Play all

  Postaráme se o kompletní technické zajištění hudební produkce na Vaši svatbě. Náš dj na svatbu bude pro Vás hrát oblíbenou hudbu od 60tých let po současnost. Veškeré akce jsou provázeny mluveným slovem. Hudba na přání je samozřejmostí

  Naši djové hrají po celé České republice a připravuji kompletní hudební produkce na svatbách, firemních večírcích, oslavách a jiných soukromých akcích
  This item has been hidden
 • DJ NA FIREMNÍ VEČÍREK Play all

  Z pohledu personalistů jsou taková setkání důležitou součástí interní komunikace, která rozvíjí firemní kulturu. A jde o dobrou investici. Zaměstnanci se lépe poznají, což se může odrazit v jejich následné spolupráci. Zvyšuje se tím i náklonnost, respektive loajalita k zaměstnavateli. Právě na večírku se lze seznámit s kolegy z ostatních oddělení a třeba i neformálně podebatovat s šéfy firmy o situaci na pracovišti a dát zajímavé podněty pro změny. Pro zaměstnavatele je pořádání firemního večírku investicí, která se vrací ve zvýšené pracovní motivaci zaměstnanců. A na kolik je přijde? Ceny za předvánoční podnikové akce šplhají i k milionu. Záleží na velikosti firmy. V průměru se počítá 350 až 1 000 korun na osobu za catering. Pak se ještě platí významná položka za doprovodný program, případně za hudbu, někdy ji zvýší pronájem prostoru.
  This item has been hidden
 • DJ NA NAROZENINY Play all

  Skvělé vybavení a super muzika na vaši narozeninovou párty.
  This item has been hidden
 • KARAOKE PARTY Play all

  Ukázky z akcí a video soubory, které vytváříme v HD.
  Karaoke je obdoba Carusošou nebo pořadu Doremi, které znáte z TV.Obsluha Vám spustí hudební podklad ( bez zpěvu pouze melodii ), současně s touto melodií běží synchronně text, který Vás přesně navede kdy máte zpívat. Na karaoke si konečně i Vy můžete zazpívat známé hity a melodie jako opravdoví zpěváci a v tom je ta síla ! Probíhá to tak že si vyberete jeden nebo více hitů za seznamu, které Vám předem rozdáme spolu s lístečky na něž si napíšete číslo, název skladby a podáte jej obsluze ( KJ ). Na vyzvání přistoupíte k mikrofonu a obsluha spustí Váš vybraný hit. Nemusíte se bát, publikum je na těchto akcích velice tolerantní případným nedostatkům. Nebojte se neúspěchu! Karaoke je v České republice v současnosti něúspěšnější druh zábavy! Vyzkoušejte ji a skvělá zábava Vás nemine!!!!
  This item has been hidden
 • VIDEODISCO Play all

  Jedná se o hudební produkci a obrazovou projekci videoklipů. Tato produkce je o to zajímavější, že pokud právě netančíte, můžete na plátně sledovat videoklip k písničce, která hraje.
  This item has been hidden
 • PRONÁJEM ALL4MUSIC Play all

  Postaráme se o kompletní technické zajištění hudebních produkcí na Vašem firemním večíru. Náš dj na svatbu nebo firemní večírek bude pro Vás hrát oblíbenou hudbu od 60tých let po současnost. Veškeré akce jsou provázeny mluveným slovem. Hudba na přání je samozřejmostí Naši djové hrají po celé České republice a připravuji kompletní hudební produkce na svatbách, firemních večírcích, oslavách a jiných soukromých akcích. Máme zvuk, světla, videodisko, karaoke, svatební djs, klubové djs a další

  Plesy a firemní večírky se snažíme dramaturgicky vždy sladit tak, aby po celou dobu plesu a večírku hrála hudba, tedy kapelu střídá Djs, videodisko, případně karaoke a naopak, a to vždy navodí skvělou atmosféru mezi hosty, případně můžeme akci za výhodnějších podmínek zajistit pouze s djs na party.
  This item has been hidden
 • OZVUČENÍ Play all

  Jsme hudební a produkční agentura, zkušenosti v oblasti máme však již od roku 1992. Rok 1995 se stal pro naše podnikání důležitým mezníkem. V roce 2000 pak jednatel dnešní firmy zakládá nahrávací studio kde vytváří vlastní hudbu ale také karaoke podklady a tím se začíná věnovat všemu co je s hudbou spojeno (Hudební produkce, pronájem techniky, djs party,koncerty,firemní večírky,svatby, karaoke,videodisko,obchodní činnost a prodej techniky pro djs a muzikanty), právě proto vzniká po pár letech v roce 2008 firma ALL4MUSIC. K akcím karaoke videodiskotéka,máme světla na party FX.Party videodisko je djs hudební produkce doplněna obrazovými klipy. Používáme kvalitní zvuk a světla značek: DB Technologies, Nexo, Shure, AKG, Pioneer DJ, Soundcraft, DBX, Lexicon, DBC Audio, Img Stage Line, AVFX, BeamZ, Fututelight, Eurolite, Martin a další
  This item has been hidden
 • MONACOR INTERNATIONAL Play all

  Jsme autorizovaní prodejci pro Českou republiku.
  Společnost Monacor International je úspěšná na evropském trhu více než 50 let - díky vysoké kvalifikaci a kreativitě zaměstnanců. Jeden ze základních zásad Společnost Monacor International zajišťuje pravidelnou komunikaci s dodavateli a klienty. Společnost je elastická a podílí se na tvorbě nových trendů.
  Nabídka je přizpůsobena potřebám profesionálů z oboru hudby, projektantů a prodejců audiovizuální techniky, osvětlovací techniky, reproduktorů automobilů a zabezpečovacích systémů. Nabízí téměř 5 tisíc produktů a neustále přibývají další. Nové produkty naleznete v sekcii Novinky.
  Pokud nenaleznete v naše e-shopu all4music.eu nějaký produkt který ja na stránkách výrobce, kontaktujte nás prosím a my Vám zašleme nabídku.
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...