19
Opineo.pl to największy w Polsce serwis gromadzący opinie konsumentów na temat sklepów internetowych, produktów i firm. Powstał w 2006 ro...
Opineo.pl to największy w Polsce serwis gromadzący opinie konsumentów na temat sklepów internetowych, produktów i firm. Powstał w 2006 roku jako odpowiedź na dynamiczny rozwój rynku e-commerce, który wymusił na klientach konieczność weryfikacji jakości usług oferowanych przez tysiące polskich sprzedawców internetowych. Obok autentycznych recenzji klientów, udostępnia on również podstawowe informacje o sprzedawcach internetowych oraz o asortymencie e--sklepów. Umożliwia konsumentom podejmowanie trafnych decyzji zakupowych.
Miesięcznie w serwisie publikowanych jest ponad 130 tysięcy opinii. Są to wyłącznie wiarygodne i rzetelne komentarze potransakcyjne wystawione przez realnych klientów. Wśród blisko 3,5 miliona recenzji kupujący znajdą zarówno pozytywne noty, jak i opinie negatywne, ostrzegające przez nieuczciwymi praktykami danego sprzedawcy czy firmy.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...