2.35K
 • А вы хотели бы себе такого мэра как Кличко?)

  20,100 views 5 years ago
  Події відбуваються під час акції “Кличко! Перш ніж підвищувати вартість проїзду в метро, поверни до бюджету 1 мільярд гривень тіньового прибутку від реклами!”.

  Kyiv Today: В КМДА знову перелякались активістів!

  Наразі один з організаторів сьогоднішнього пікетування Віталій Черняховський закликав усіх пройти безпосередньо до будівлі КМДА, щоб поспілкуватися з Віталієм Кличком.

  Проте, як не дивно, кількість «учасників акції» у погонах у кілька разів перевищує кількість самих активістів. Тож, спроба увійти до будівлі поки що не увінчалася успіхом.
  Щойно, на перемовини до КМДА пройшли декілька представників громадськості.

  Загалом, для охорони громадського порядку під стінами КМДА задіяно кількасот бійців Нацгвардії. Значна частина з них у повній амуніції з шоломами.

  Після КМДА активісти мають намір навідатися до головного архітектора міста Сергія Целовальника, щоб спонукати його вжити заходів спрямованих на припинення варварської руйнації будівлі Профспілок будівельною фірмою ТОВ «ФК БУД».

  Основні вимоги громадян: відмінити впровадження нової схеми оплати проїзду, яка передбачає отримання комерційними компаніями-посередниками 160 млн грн на рік за посередницьку діяльність; прибрати рекламні агентства-посередники з оренди рекламних площ, надавши метрополітену право самостійно заключати договори з рекламодавцями за комерційними розцінками, направляючи 100 % отриманих коштів на утримання та розвиток метрополітену; надати право метрополітену самостійно здавати в оренду торговельні площі та приміщення, направляючи 100 % отриманих коштів на утримання та розвиток метрополітену; вартість проїзду підвищувати лише після 100% направлення коштів на потреби метрополітену від оренди рекламних і торговельних площ, а також наведення порядку в інших секторах фінансово-господарської діяльності.

  Kyiv Today: В КМДА знову перелякались активістів!
  Kyiv Today: В КМДА знову перелякались активістів!
  Kyiv Today: В КМДА знову перелякались активістів!
  Також під стінами КМДА зібрались вкладники будівельної компанії КАН, та інші мешканці міста зі своїми негараздами, в надії що влада їх почує.

  Але адміністрація міста виставила огорожу з бійців національної гвардії...  Як анонсовано, громадські активісти вивалять під двері Київської міської державної адміністрації вміст величезних мішків з рекламою з вагонів метро. У такий спосіб громадськість має намір показати Київському голові, що тіньові прибутки від реклами у метрополітені за рік сягають 1 мільярда гривень. Таким чином, коштів від розміщення реклами більш ніж достатньо, щоб не вдаватися до підвищення вартості проїзду. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...