• Projektowanie #7 Kolekcja Nefro

  340 views 5 months ago
  ORSKA znana z wykorzystania motywów roślinnych w biżuterii tworzy linię opartą na motywie paproci. Zobacz jak powstaje biżuteria artystyczna wykonywana ręcznie.

  Jedną z największych fascynacji i zarazem najbogatszym źródłem inspiracji Anny Orskiej jest przyroda. Egzotyczne kwiaty, niezwykłe rośliny i tajemnicze owady, zreinterpretowane w metalicznych kunsztownych formach, tworzą ekosystem ozdób, który stał się hołdem Projektantki dla piękna, jakim obdarza nas nieustannie Matka Natura.
  Kolekcja Nefro stawia na piedestale paproć, niezwykłą, choć często niedocenianą roślinę, którą ludzie od wieków obdarzają fascynacją, bogatą symboliką i wiarą w jej magiczną moc. Paproć chroni przed złymi siłami, pomaga tym, którzy szukają miłości, wiedzy i oczyszczenia. Paproć ma moc!
  Warto zaprzyjaźnić się z paprociami. Te w doniczkach doskonale wpłyną na powietrze w naszych mieszkaniach i miejscach pracy, a te w formie biżuterii-talizmanów ciekawie urozmaicą codzienne i biznesowe zestawy, jak również pięknie zamanifestują innym naszą miłość do tego co naturalne, czyste i ponadczasowe.

  Dzięki skrótowemu przedstawieniu całego procesu dowiesz co oznacza rzemiosło we współczesnym wydaniu i jak nowoczesna technologia wspiera tradycyjne rękodzieło w tworzeniu unikatowej mody.

  animacja: Karolina Jacewicz
  ________________________________________
  kolekcja: http://bit.ly/ORSKA_Nefro
  https://orska.pl
  FB: http://bit.ly/FB_ORSKA
  Insta: http://bit.ly/Insta_ORSKA
  Pinterest: http://bit.ly/Pin_ORSKA Show less
  Read more
 • #IWearORSKA Play all

  Biżuteria, podobnie jak ubranie, jest jednym z najbardziej osobistych sposobów ekspresji. Przez wygląd wyrażamy nie tylko swoja estetykę, ale też osobowość i poglądy. Biżuteria ORSKA jest tworzona aby pomóc podkreślać swój indywidualizm oraz uzupełniać wizerunek pięknymi i pełnymi znaczeń przedmiotami. Dlatego też wśród projektów Ani Orskiej panuje tak duża różnorodność koncepcji i wzornictwa. Pozwala ona każdemu znaleźć coś dla siebie. Dobry styl nie jest jedynie przywilejem kobiet. Nie wynika z miejsca, wieku czy płci, lecz z tożsamości, a my wierzymy, a nasza biżuteria jest dla każdego, kto umie się z nią utożsamiać. Na dowód przedstawiamy Wam grono wspaniałych, oryginalnych mężczyzn, entuzjastów naszej biżuterii. Panowie podzielą się z nami swoją energią, pasjami i opowiedzą co tak pociąga ich w marce ORSKA.

  ________________________________________
  https://orska.pl
  FB: http://bit.ly/FB_ORSKA
  Insta: http://bit.ly/Insta_ORSKA
  Pinterest: http://bit.ly/Pin_ORSKA
  This item has been hidden
 • Projektowanie Play all

  Na playliście zobaczysz jak wyglądają poszczególne etapy powstawania biżuterii robionej ręcznie. Projektantka Ania Orska pokazuje fragmenty swojej codziennej pracy, której efektem jest okazała biżuteria artystyczna.
  This item has been hidden
 • ORSKA mood Play all

  This item has been hidden
 • Pokazy

  • Dissolve - pokaz - Duration: 55 seconds.

   • 2 years ago
   • 125 views
   Pozwól kropli farb akwarelowych wpaść do czystej wody. Co widzisz? Barwny dym, tonalne przejścia kolorów, a może odcienie nieba o różnych porach dnia? Naturalnie powstające gradienty akwareli zachę...
  This item has been hidden
 • ORSKA exploring Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...