31
NOC ROBOTÓW PIAP to event popularnonaukowy dla fanów robotyki, jedyna w kraju tak duża impreza skierowana do dzieci i dorosłych, przedsta...
NOC ROBOTÓW PIAP to event popularnonaukowy dla fanów robotyki, jedyna w kraju tak duża impreza skierowana do dzieci i dorosłych, przedstawicieli nauki i biznesu. To też szeroko zakrojony projekt społeczny i medialny promujący innowacyjne technologie i prezentujący najnowsze osiągnięcia polskich i zagranicznych inżynierów w dziedzinie robotyki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorem Nocy Robotów PIAP jest Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP z Warszawy – polskie centrum robotyki i automatyki, istniejące od 1965 roku.

Pierwsza edycja wydarzenia Noc Robotów PIAP. Dotknij Przyszłości, która odbyła się  2010 roku zgromadziła ponad 2 tys. uczestników. Kolejna edycja Nocy Robotów PIAP. Odkryj Nieznane w 2013 roku zgromadziła już ponad 5,5 tys. osób. Trzecią edycję Nocy Robotów PIAP. Misja: Bezpieczeństwo odwiedziła rekordowa liczba zwiedzających ponad 8 tys. osób.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...