Upload
90

Krokodili

 • Vodafone Smart III Mini v2 - Duration: 6 minutes, 45 seconds.

  • 1 year ago
  • 224 views
  Karakteristikat Kryesore:
  Modeli: Smart III Mini
  Sistemi i operimit: Android OS
  Dimensionet: 10.9 x 123.2 x 64.4 mm
  Memoria: Po
  Garancia: 12 Muaj
  Pesha (gramë): 125
  Përmasat e ekranit: 480 x 800 pi...
 • Vodafone Smart III Mini - Duration: 7 minutes, 48 seconds.

  • 1 year ago
  • 3,775 views
  Karakteristikat Kryesore:
  Modeli: Smart III Mini
  Sistemi i operimit: Android OS
  Dimensionet: 10.9 x 123.2 x 64.4 mm
  Memoria: Po
  Garancia: 12 Muaj
  Pesha (gramë): 125
  Përmasat e ekranit: 480 x 800 pi...
 • Customize your message

  Persona Beta 2 (Me titra shqip) - Duration: 3 minutes, 1 second.

  • 1 year ago
  • 83 views
  Persona Beta 2, projekt i Mozilla, mundëson autentikimin në uebfaqe, pa pasur nevojë për rregjistrim tjetër.
  Më shumë:
  http://persona.org
  • CC
 • Customize your message

  Vodafone Chat 655W - Duration: 4 minutes, 30 seconds.

  • 2 years ago
  • 5,356 views
  Vodafone Chat 655W, mund ta bëni tuajin për vetëm 8.500 lekë në dyqanet Vodafone.

  Karakteristika:
  Rrjeti: GSM / EDGE / 3G+
  Përmasat: 111.2mm x 61mm x 11.3mm
  Pesha: 103.75g
  Ekrani: 2.4'' TFT LCD
  Ka...
 • Customize your message

  The Pirate Bay -- Away From Keyboard (Gjiri i Piratëve -- Larg nga Tastiera) - Duration: 106 seconds.

  • 2 years ago
  • 208 views
  Dokumentari, drejtuar nga Simon Klose, synon të tregojë deri në nivel personal, historinë e tre themeluesve të uebfaqes "The Pirate Bay": Peter Sunde, Fredrik Neij dhe Gottfrid Svartholm, nismë që ...
 • Kevin Kelly: Si evoluon teknologjia (2005) - Duration: 19 minutes.

  • 2 years ago
  • 567 views
  Entuziasti i teknologjisë Kevin Kelly pyet "Çfarë do teknologjia?" dhe zbulon se lëvizja e saj drejt kudogjendjes dhe ndërlikimit është pothuajse e njëjtë me evolucionin e jetës.
  • CC
 • Ryan Merkley: Videoja në internet - Me shënime, e ripunuar dhe kërcyese - Duration: 4 minutes, 26 seconds.

  • 2 years ago
  • 94 views
  Videot në ueb duhet të funksionojnë si vetë uebi: Dinamike, plot me lidhje, harta dhe informacione që mund të ndryshohen dhe përditësohen drejtpërdrejt, thotë Shefi Operacional i Themelimit Mozilla...
  • CC
 • Eric Topol: E ardhmja pa kabllo e mjekësisë - Duration: 16 minutes.

  • 2 years ago
  • 356 views
  Erik Topoli thotë se së shpejti do të përdorim telefonat inteligjentë për të monitoruar shenjat tona jetësore dhe gjendet kronike. Në TEDMED, ai thekson shumë nga pajisjet më të rëndësishme pa kabl...
  • CC
 • TED - Channel

  • 1,868 videos
  http://www.ted.com TEDTalks shares the best ideas from the TED Conference with the world, for free: trusted voices and convention-breaking mavericks, icons and geniuses, all giving the talk of their l
  • CHANNEL
  3,372,300
 • Malte Spitz: Kompania juaj telefonike po ju ruan (2012) - Duration: 10 minutes.

  • 2 years ago
  • 157 views
  Çfarë lloji të dhënash po mbledh operatori juaj mobil? Malte Spitz nuk ishte shumë i shqetësuar kur i kërkoi operatorit të tij në Gjermani të ndante me të informacionin e ruajtur mbi të. Mbas shumë...
  • CC
 • iPhone 5 me kartë SIM Vodafone AL - Duration: 73 seconds.

  • 2 years ago
  • 1,223 views
  iPhone 5 në punë me kartë SIM Vodafone AL
 • iPhone 5 dhe prerja e kartës Sim - Duration: 2 minutes, 47 seconds.

  • 2 years ago
  • 1,435 views
  Çpaketimi i iPhone 5 si dhe demonstrimi i prerjes së kartës SIM.
 • Vodafone Smart II - Duration: 4 minutes, 53 seconds.

  • 2 years ago
  • 2,484 views
  Vodafone Smart II, telefon inteligjent ky i mundësuar nga Vodafone Albania, të cilin mund ta bëni tuajin për vetëm 9.000 lekë.
 • Michael Anti: Mbrapa murit të madh të zjarrit kinez - Duration: 18 minutes.

  • 2 years ago
  • 293 views
  TED Talks në shqip
  • CC
 • unëMësoj Si të ndërtoj një rrjet Wi-Fi pa router - Duration: 12 minutes.

  • 2 years ago
  • 5,859 views
  Seritë -Si të- në shqip, mundësuar nga www.krokodili.com.
 • unëMësoj -Si të- Ndryshoj fjalëkalimin e Wi-Fi - Duration: 11 minutes.

  • 2 years ago
  • 4,905 views
  Seritë -Si të- në shqip, mundësuar nga www.krokodili.com.
 • unëMësoj Shqyrtime AMC 3G vs. Vodafone 3G - Duration: 7 minutes, 11 seconds.

  • 2 years ago
  • 470 views
  Seritë Shqyrtime në shqip, mundësuar nga www.krokodili.com
  • CC
 • unëMësoj Windows 7 Action Center - Duration: 10 minutes.

  • 2 years ago
  • 326 views
  Seritë Windows 7 në shqip, mundësuar nga www.krokodili.com
Sign in to add this to Watch Later

Add to