162
 • Technologie Przy Kawie - COMPUTERWORLD i Grupa 3S

  224 views 2 months ago
  Rozmowa redaktora naczelnego COMPUTERWORLD Tomasza Bitnera z prezesami zarządu 3S i 3S Data Center o infrastrukturze IT i bezpieczeństwie danych - jak łącząc rozproszoną infrastrukturę, zespoły specjalistów IT o wysokich kompetencjach i współpracę z globalnymi dostawcami sprzętu i usług, tworzyć bezpieczne rozwiązania IT.
  Dokąd zmierza rynek centrów danych na świecie i w Polsce oraz jak duże znaczenie ma cena energii elektrycznej dla branży IT. Show less
  Read more
 • Projekt DeltA Play all

  Projekt DeltA – rozwiązania ICT dla biznesu: http://www.projektdelta.pl

  Delta oznacza zmianę, wzrost i pomaga rozwiązywać równania. Dołącz do Projektu DeltA i dowiedz się jak usługi telekomunikacyjne i data center pomagają w rozwiązywaniu biznesowych równań z wieloma niewiadomymi i przyczyniają się do wzrostu wartości firmy.

  Zobacz jak działa ICT: Wspólnie z dr Tomaszem Rożkiem, dziennikarzem naukowym i prowadzącym program Sonda 2 zapraszamy Cię do zbadania usług telekomunikacyjnych i data center. Zobacz co wspólnego ma szkło z Internetem, Biblioteka Aleksandryjska z disaster recovery center, pismo klinowe z magnetycznym twardym dyskiem i taksówka na warszawskich numerach z data center w Katowicach.

  Meet IT – spotkaj się z nami: W ramach Projektu DeltA zaprosimy Cię na spotkanie Meet IT w Katowicach, Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu. Będziesz mógł zobaczyć prezentacje usług ICT, zapytać ekspertów o najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu oraz wziąć udział w inspirującym wystąpieniu pt. Spoza IT.
  This item has been hidden
 • This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...