43
 • Gorska vo novo pakuvanje

  894 views 5 years ago
  Горска, тајната на изворот!
  Светот е составен од огромно количество на вода. Но, не секоја вода е еднаква по својот хемиски состав и квалитет. Само мал процент се филтрира по природен пат, во најдлабоките земјини слоеви, и содржи идеален баланс на минерали...
  И само мал процент извира на површината доволно чиста и бистра за да може да биде наречена ГОРСКА ВОДА. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  • Интервју со фудбалерите на македонската репрезентација (U21) - Duration: 3 minutes, 22 seconds.

   • 1 year ago
   • 376 views
   Да се биде дел од нешто големо, да се биде како едно! Горди на нашите нови генерации, имаме само една желба: да ги славиме успесите на Македонија на ЕП во фудбал (U21) во Полска!
  • Навиваме за Македонија на ЕП во фудбал (U21) во Полска! - Duration: 73 seconds.

   • 1 year ago
   • 775 views
   Кога упорноста, истрајноста и мотивацијата се посилни од сѐ, неизбежно е остварувањето на сонот! На 16-ти јуни стартува Европското првенство во фудбал (U21) во Полска – да навиваме за Македонија!
  • Gorska Special Edition - Во ритам со природата - Duration: 21 seconds.

   • 1 year ago
   • 773 views
   Извор на здравје, енергија, среќа и убавина. Побарајте го специјалното издание на Горска вода и останете во ритам со природата.
  • Придружете ни се на #GorskaOnTheMove! - Duration: 2 minutes, 46 seconds.

   • 2 years ago
   • 70 views
   Вака беше на #GorskaOnTheMove вчера – ве очекуваме и следниот вторник, во уште поголем број. Пријавете се на нашиот настан и поканете ги пријателите https://www.facebook.com/events/1586666391590869
  • Гора - Ритамот на свежината! - Duration: 21 seconds.

   • 3 years ago
   • 273 views
   Гора соковите нудат неверојатно овошно освежување кое содржи витамини, хранлива вредност и течности кои се потребни за одржување на вашата хидратацијата. Овие сокови, освен што ја намалуваат жедта,...
  • Придружи се на Gorska on the move! - Duration: 107 seconds.

   • 3 years ago
   • 593 views
   Секоја среда во 19 часот, на теренот во Градскиот парк заедно со вас и Trinity ја пишуваме приказната наречена #GorskaOnTheMove. Интересно е да се погледне, но уште поинтересно е да се присуствува ...
  • Gorska On The Move на Alsat-M - Duration: 9 minutes, 48 seconds.

   • 3 years ago
   • 163 views
   Погледнете го видео прилогот од нашето гостување во Alsat-M телевизија. Тема: Горска во движење! :)
  • Gorska On The Move 2015 - прилог на TV EDO - Duration: 100 seconds.

   • 3 years ago
   • 77 views
   Видео прилог на TV EDO за проектот „Gorska On The Move".
  • Почнавме со Gorska on the move - придружи ни се ти! :) - Duration: 2 minutes, 4 seconds.

   • 3 years ago
   • 294 views
   Вака си поминавме на првата Gorska On The Move сесија одржана на 06.05.2015! :)

   Благодарност до BackStage за видеото.
  • „Gorska on the move” и оваа пролет во Градскиот парк! - Duration: 80 seconds.

   • 3 years ago
   • 114 views
   Тимот што победува не треба да се менува. Токму затоа и Овогодинешниот проект „Горска во движење“ (Gorska on the move) ќе биде со времетраење од три месеци, секоја среда во мај, јуни и септември (6...
  • Горска вода, нов спонзор на шампионот Вардар - Duration: 55 seconds.

   • 4 years ago
   • 303 views
   Вардар постана уште еден член во фамилијата спортски клубови кои ги поддржува Горска. Веруваме дека заедно со наша поддршка и поддршката од многубројните навивачи, оваа година нема да му побегне ти...
  • Продолжуваме со Gorska On The Move! - Duration: 2 minutes, 18 seconds.

   • 4 years ago
   • 1,558 views
   Погледнете го видеото од првото септемвриско вежбање на отворено со Trinity, овозможено од Горска! Придружи се на екипата која шири позитивна енергија, постирај фотки на Instagram со hashtag #gorsk...
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...