239
 • Globtourist Karaiby Chorwacja Grecja Malediwy Wyspy Kanaryjskie

  2,423 views 2 years ago
  TU JESTEŚMY:
  Facebook: https://web.facebook.com/gl...
  Instagram: https://www.instagram.com/g...
  SPRAWDŹ OFERTĘ:
  Rejsy w Chorwacji http://globtourist.com/rejs......
  Czartery jachtów w Chorwacji http://www.globtourist.com/......
  Transport autokarowy do Chorwacji http://globtourist.com/auto......
  Aparat Panasonic Lumix DMC-GX8
  Rejsy w Chorwacji organizowane są na jachcie Bavaria 45 Cruiser. Oferowane przez nas rejsy rodzinne na jachcie w Chorwacja kierujemy do wszystkich żeglarzy, niezależnie od doświadczenia i umiejętności. Chorwacja to idealny akwen dla zwykłych turystów wybierających rejsy jako alternatywę dla typowych wycieczek hotelowych czy też objazdowych. Chorwacja to kraj, który posiada wyjątkowo urozmaiconą linię brzegową, z niezliczoną ilością urokliwych zatoczek, wysp, wysepek, małych przystani oraz odosobnionych, malowniczych skalistych plaż. Właśnie to sprawia, że osoby wybierające się na rejsy rodzinne na jachcie, tak często wybierają Chorwację. Regionami, które najczęściej odwiedzają żeglarze są przede wszystkim Dalmacja Środkowa i Dalmacja Południowa.
  Rejsy na jachcie – Chorwacja? Czy to dobry pomysł?
  W organizacji rejsów turystyczno - stażowych na wodach Chorwacji posiadamy wieloletnie doświadczenie. Rejsy te, kierujemy do wszystkich, niezależnie od posiadanego doświadczenia żeglarskiego. Oznacza to, że oferowane przez nas rejsy w Chorwacji są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, początkujących żeglarzy oraz tych, którzy chcieliby szlifować swoje umiejętności żeglarskie. Tym, którzy po raz pierwszy wybierają się na rejsy żeglarskie do Chorwacji oferujemy trasę Split - Zadar - Split. Podczas trwania rejsu, w każdym z odwiedzanych miejsc jest czas przeznaczony na zwiedzanie.
  Chorwacja to także rejsy dla bardziej wytrawnych żeglarzy - dla nich przygotowaliśmy rejsy na trasie Split - Dubrovnik - Split. Jest to najdłuższa z oferowanych tras, wymagająca nocnej żeglugi.
  Tym, co zachwyca wszystkich odwiedzających Chorwację, są jej miasta z bardzo dobrze zachowanymi zabytkowymi budowlami, wąskimi uliczkami oraz restauracjami, w których można skosztować wyśmienitych owoców morza. Jednym z najbardziej znanych miast, jest zabytkowy Dubrovnik, zwany także "Perłą Adriatyku" oraz Trogir, urzekający swą tajemniczością. Rejsy w Chorwacji to także idealna sposobność, aby zobaczyć niezwykłe cuda chorwackiej przyrody. Na szczególną uwagę zasługuje Park Narodowy Krka, w którym można podziwiać bogatą roślinność oraz niesamowite wodospady na rzece Krka.
  Po zakończonym rejsie istnieje możliwość uzyskania opinii, która będzie stanowić niezbędną dokumentację stażu na morzu. Dla wszystkich chętnych, przygotowaliśmy także możliwość uzyskania certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności. Rejsy Chorwacja 2017 W terminach 29.04 - 06.05.2017 oraz od 01.07 do 23.09.2017 rejsy odbędą się na jachcie BAVARIA 45 CRUISER, rok budowy 2011, dł. 14,75 m. Jacht wyposażony jest w: dwa koła sterowe, elektryczną windę kotwiczną, autopilot, GPS z plotterem oraz platformę kąpielową. Jacht posiada 4 kabiny dwuosobowe, 3 toalety. Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...