1,999
 • ailemizle.tv - tanıtım videosu

  485 views 1 year ago
  Türkiye’nin aile odaklı ilk video blogu ailemizle.tv, annelerin ve babaların çocuk sahibi olma kararını verdikleri andan itibaren yanlarında olabilecek zengin bir içeriğe sahip. Üç çocuk annesi VloggerAnne Berna Kasapoğlu Serdarlı’nın annelik ve televizyonculuk deneyimini birleştirip ortaya çıkardığı ailemizle.tv’nin sloganı “Hayat Ailemizle Güzel”
  VloggerAnne’nin ekranı www.ailemizle.tv, doğru kişilere doğru sorular sorarak oluşturduğu içeriğini farklı kategoriler altında yayına sunuyor. Hamilelikten itibaren çocukların fiziksel ve psikolojik değişimleri dikkate alınarak oluşturulmuş, aynı zamanda bu dönem çocuğunun anne ve babasını da içeren “9 ay 10 gün, 0-3 yaş, 3-6 yaş ve öğrencilik” kategorileri yer alıyor. Yaşama dair farklı alanlara değinilen “yaşam” kategorileri de zengin içeriğe sahip. “ailenizle” kategorisi dileyen tüm annelerin, babaların, hatta çocukların yer alabileceği bir aile ekranı. “VloggerKids” bölümünde VloggerAnne’nin çocuklarını çektiği videolar yer alıyor. Video çağında da olsak yazının yeri bir başka, işte bu yüzden “blog” var. “anneler ve markalar : AVM” kategorisi ise markaların kendilerini hedef kitlelerine tanıtacakları bir platform yaratarak marka tanıma ve tanıtma fırsatı sağlıyor. AVM kategorisi içerisinde aynı zamanda anne tavsiye videoları da yer alıyor.
  Bir anne tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk aile ekranı ailemizle.tv, ailelerle birlikte yol alırken bilgilendirmenin yanında eğlendirmeyi de ihmal etmiyor. Sürekli yeni videolar yüklenerek içeriği zenginleşmeye devam eden www.ailemizle.tv, aileler arasında bir iletişim platformu ve bir başvuru ekranı olmayı hedefliyor.
  Yeni nesil aile ekranı. Show less
  Read more
 • 9ay 10gün Play all

  This item has been hidden
 • 0-3 yaş dönemi bebekler Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • AvM: Anneler ve Markalar Play all

  This item has been hidden
 • Yaşam - Life style Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...