12
UAB „AGMINTA" pagrindinė veikla yra mechanizuotas aplinkos tvarkymas, žemės darbai ir statybinės technikos BOBCAT ir ekskavatorių nuoma. ...
UAB „AGMINTA" pagrindinė veikla yra mechanizuotas aplinkos tvarkymas, žemės darbai ir statybinės technikos BOBCAT ir ekskavatorių nuoma. Mechanizuotu būdu, krūmapjove arba mulčeriu, pjauname ir smulkiname krūmus, naikiname krūmynus, tvarkome krūmais ir medžiais apžėlusius, apleistus, senai nenaudotus sklypus, individualių namų teritorijas, pievas ir įvairios paskirties plotus. Pievų pjovimas. Tvarkome pamiškes, tvenkinių ir ežerų pakrantes.  Mūsų sutvarkytus sklypus kiekvienais metais prižiūrime, pjauname ir smulkiname žolę, stambią augmeniją. Formuojame, planiruojame, lyginame sklypus, atnaujiname pievas, jas lyginame ir sutvarkome.
Nuomuojame ratinius ir vikšrinius krautuvus ir ekskavatorius „Bobcat" su įvairiais prikabinamais priedais. Įmonė atlieka didelės ir mažos apimties visus žemės darbus statybų aikštelėse, formuoja, planiruoja, niveliuoja individualių namų, sodų, sodybų sklypus.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...