105

Бібліотеки і виборчий процес

Бібліотека за підтримки Української бібліотечної асоціації, обласного відділення УБА та Посольства США в Україні реалізовує новий проект, спрямований на підвищення поінформованості мешканців Рівненщини стосовно процедури виборів - "Бібліотеки і виборчий процес".

В рамках реалізації проекту, передбачається проведення шести тематичних вебінарів, які познайомлять учасників з виборчим законодавством, процедурою проведення виборів до органів державної влади та місцевого самоврядування, а також правами і обов'язками виборців.

Теми вебінарів: Вибори як елемент демократії. Виборчі права громадян України та механізми їхньої реалізації Нормативно-правова база виборчого процесу. Діяльність Центральної виборчої комісії Вибори народних депутатів до Верховної Ради України Вибори Президента України Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів Можливі порушення виборчих прав громадян. Способи захисту і відповідальність

26 жовтня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної ради. Їхній результат багато в чому залежатиме від свідомості та обізнаності виборців. Бібліотека, як інституція, яка надає громаді необхідну інформацію та на протязі всієї історії своєї діяльності забезпечувала громадян доступом до правових та офіційних оприлюднених матеріалів, вбачає своїм прямим обов'язком реалізувати просвітницький проект, спрямований на подолання необізнаності жителів Рівненщини у сфері виборчого права.

Завдяки розгалуженій мережі бібліотечних закладів по всій області (загалом 578 бібліотек), де транслюватимуться вебінари, їх учасниками зможуть стати мешканці найменших населених пунктів Рівненщини.

Для того, щоб зробити заходи максимально цікавими та корисними, матеріал представлено у вигляді інформаційних слайдів, які демонструватимуться та одночасно коментуватимуться диктором.

До проекту залучатимуть експертів, які роз'яснюватимуть деякі теми. Наразі, експертами-партнерами погодилися бути: Рівненське обласне відділення "Комітету виборців України" та відділення громадської організації "Опора" у Рівному - "Опора - Рівне".

Запрошуємо! Участь у заходах - безкоштовна.

Сконтактувати з координатором проекту можна за телефоном +380 362 22 21 21 - Юлія Ковальчук.
Бібліотека за підтримки Української бібліотечної асоціації, обласного відділення УБА та Посольства США в Україні реалізовує новий проект, спрямований на підвищення поінформованості мешканців Рівненщини стосовно процедури виборів - "Бібліотеки...
Play all

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...