419

Konferencja Marketing w kulturze. Komunikacja - trendy - praktyka | 19 - 20 lutego 2016

  • IKMGdansk
  • 16 videos
  • 789 views
  • Last updated on May 30, 2016
Ogólnopolska konferencja „Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka”odbyła się 19 – 20 lutego 2016 w Gdańsku.

Do wygłoszenia prelekcji, dyskusji i opisów studiów przypadku zapraszani byli praktycy, zajmujący się wdrażaniem strategii komunikacji w instytucjach kultury i skuteczną promocją projektów kulturalnych. O komentarze poproszono obserwatorów życia kulturalnego w Polsce i na świecie - dziennikarzy, badaczy kultury, socjologów, twórców.

Wśród prelegentów konferencji byli m.in.: Jassie Hunt zajmująca się komunikacją i marketingiem w Tate Modern i Victoria&Albert Musuem w Londynie, Natalia Hatalska, Katarzyna Bik z Muzeum Narodowego w Krakowie, Agnieszka Kwiecińska – rzeczniczka Konkursu Chopinowskiego 2015, Kazimierz Monkiewicz oraz Aleksandra Stańczuk z Narodowego Centrum Kultury, Olga Wysocka z Instytutu Adama Mickiewicza, Zuzanna Stańska z Moiseum, Łukasz Maźnica z ekultura.org, Anna Król z GoCulture, Marcin Niewęgłowski z Socjomanii, prowadzący bloga CreativeIndustries.co, czy Artur Jabłoński, twórca bloga arturjablonski.com.
Ogólnopolska konferencja „Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka”odbyła się 19 – 20 lutego 2016 w Gdańsku.

Do wygłoszenia prelekcji, dyskusji i opisów studiów przypadku zapraszani byli praktycy, zajmujący się wdrażaniem strategii k...
Play all

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...