488K

Казки для дітей

Дякуємо Вам за перегляд і поширення. Ми завантажуємо нові відео щотижня! Щоб нічого не пропустити, підписуйтесь тут: http://goo.gl/nx5WDA

Усі дітки люблять слухати казки перед сном або у вільний час. А от коли ще можна не тільки послухати але й подивитися цікаву ілюстровану історію, то це просто чудово.
Разом із персонажами пригодницької, або повчальної казочки можна мандрувати далекими країнами, відкривати нові планети в безмежному космосі та здійснити незабутню подорож у майбутнє або минуле. У казці ж можливо усе.
Ми пропонуємо Вам казки, які допоможуть не тільки цікаво та весело проводити час, але й навчать дітей правильно сприймати навколишній світ, любити одне одного, вірити у добро та справедливість. Кожна ілюстрована історія, зроблена нашими учасниками, спрямована на те, щоб дитина виховувала у собі високі моральні якості, гармонійно розвивалася та пізнавала усе, що її оточує.
Казка вчить як на світі жить - каже народна мудрість. Роботи учасників проекту "З любов'ю до дітей" навчать малюків не просто чесно і правильно жити на світі, але і розкажуть для чого потрібно дотримуватися усіх християнських чеснот і чому так важливо бути милосердними одне до одного й щиро молитися.
Матеріали даного розділу стануть у пригоді вчителям початкових класів для проведення позакласних занять, уроків катехизму, християнської етики, вихователів дитячих дошкільних закладів.
Казочки несуть у собі виховне й повчальне навантаження, тому Будуть корисними усім люблячим батькам, які хочуть, щоб їхня дитина, не тільки слухала цікаву історію українською мовою, але і вчилася й розвивала свою уяву та мислення.
Захоплююче й цікаве завжди повинно приносити користь дітям -- у своїй роботі ми дотримуємось саме цього принципу.
Бажаємо усім приємного перегляду.
Дякуємо Вам за перегляд і поширення. Ми завантажуємо нові відео щотижня! Щоб нічого не пропустити, підписуйтесь тут: http://goo.gl/nx5WDA

Усі дітки люблять слухати казки перед сном або у вільний час. А от коли ще можна не тільки послухати але й п...
Play all

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...