1,315
 • 66 000 000 $ - Pozew Zbiorowy Ofiar Molestowania w Kanadzie przeciwko Świadkom Jehowy

  1,214 views 2 weeks ago
  NAPISY PL po włączeniu

  Firma prawnicza z Toronto "McPhadden Samac Tuovi Hate" w sprawie Pozwu Zbiorowego wobec Molestowania Seksualnego u Świadków Jehowy ogłosiła, że rozpoczęła proces o pozew zbiorowy w Ontario przeciwko 3 organizacjom Świadków Jehowy, 1 w Kanadzie i 2 w Stanach Zjednoczonych.
  Kwota dochodzona w imieniu byłych zainteresowanych
  to suma 66 000 000 $.
  Sprawa została wniesiona w imieniu obecnych i byłych Świadków Jehowy, którzy twierdzą, że zostali molestowani seksualnie przez starszych zboru. Istnieje również grupa złożona z tych, którzy twierdzą, że gdy byli dziećmi, byli molestowani seksualnie przez dorosłych Świadków Jehowy.
  Działanie zostało wszczęte w imieniu wszystkich osób dotkniętych tym problemem, niezależnie od miejsca pobytu w Kanadzie.
  Chociaż nazwa proponowanego reprezentatywnego powoda została ujawniona w Oświadczeniu, należy postępować dyskretnie i poufnie, ponieważ nie ujawnia się tożsamości innych powodów.

  Artykuł przetłumaczony ze strony Barbary Anderson, autorki książki "Głosiciele Królestwa Bożego" i wieloletniego pracownika Głównego Biura Oddziału Świadków Jehowy w Nowym Jorku.
  LINK: http://watchtowerdocuments.......

  Link do dokumentu pozwu złożonego w sądzie: https://drive.google.com/op...... Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Polecane Kanały

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...