0
İstanbulun Tüm İlçe Ve Semtlerine Organik Doğal Ve Klasik Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetlerini Uzman personel ekibimizle Beraber Sunmakt...
İstanbulun Tüm İlçe Ve Semtlerine Organik Doğal Ve Klasik Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetlerini Uzman personel ekibimizle Beraber Sunmaktayız.
Hakkımızda
Hedef yumurta, firmamız 2016 yılında kurulmuştur. İstanbul da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Her ilçeye ve semtte toptan yumurta satışı ve dağıtımı yapılmaktadır. Taze ve kaliteli yumurta ile daha kaliteli seçimler yapılması sağlanmaktadır.
Özel alanlarda yapılan yumurta üretimi sayesinde taleplere yeterli kapasite ile geri dönüş yapmak adına tedarik edilerek satışı sunulmaktadır.
Belirlemiş olduğumuz alanlarda özel olarak yapılmış yumurta üretimlerden taze ve günlük alımlar ile sizlere ulaşım sağlaması için dağıtımı yapılmaktadır.
Toptan Yumurta Satışı
Hedef yumurta olarak market,pastane, börek imalatı, restoran, otel, fırın ve cafe gibi üretim alanlarına toptan yumurta satışı ve dağıtım işlemlerinin yapılmasını sağlamak adına profesyonel olarak hizmet verilmektedir. Firmamız satış ve dağıtım aşamalarında iti
 • Uploads

  • Hedef Yumurta Ürünler - Duration: 4 minutes, 30 seconds.

   • 10 months ago
   • 7 views
   İstanbulun Tüm İlçe Ve Semtlerine Organik Ve Doğal Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetlerini Uzman personel ekibimizle Beraber Sunmaktayız.
  This item has been hidden
 • Subscriptions

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...