3.48K
 • Piosenka z Pomorza

  3,331 views 3 years ago
  Powitalna piosenka sławiąca przyrodę Ziemi Ojczystej. Show less
  Read more
 • Wisła Play all

  Filmy zrealizowane w ramach projektu "Rewitalizacja, ochrona bioróżnorodności i wykorzystanie walorów starorzeczy Wisły, zatrzymanie degradacji doliny górnej Wisły jako korytarza ekologicznego" w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.
  This item has been hidden
 • Polecane Play all

  This item has been hidden
 • 100%Natury Play all

  Od lipca 2014 na antenie TVP2 można ogladać odcinki serii "100% Natury" zrealizowane w ramach projektu Towarzystwa na rzecz Ziemi, dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Filmy prezentują walory przyrodnicze i turystyczne gmin Kołaczyce oraz Hrubieszów.
  Ze wsparcia w ramach projektu „100% Natury" skorzysta 10 gmin objętych obszarami Natura 2000, Wśród nich znalazły się: Krośnice, Czaplinek, Górowo Iławieckie, Hrubieszów, Kołaczyce, Lubowidz, Świnoujście, Zagórz i Witnica. Są to gminy które dostrzegają potencjał w obecności Natura 2000 na swoim terenie i starają się go wykorzystać, podejmują działania edukacyjne, promocyjne, wykorzystują przyjazne środowisku technologie, rozbudowują infrastrukturę turystyczną. Wszystkie gminy udział w projekcie wiążą z szansą lokalnego rozwoju, dzięki promocji pod wspólną marką - marką Natura 2000.
  Szczegóły na stronie projektu http://tnz.most.org.pl/100procentnatury.

  W ramach projektu walory przyrodnicze i turystyczne, każdej gminy zostaną zaprezentowane na antenie TVP w cyklu telewizyjnym „100% Natury". Turyści odwiedzający będą mogli korzystać ze specjalnie przygotowanych przewodników multimedialnych, wykorzystujących aplikacje mobilne do pobrania na smartfony i tablety. Będzie to oferta skierowana do turystów którzy są bardziej wymagający, szukają alternatywy dla turystyki masowej, szukają czystego środowiska, kontaktu z naturą, wysokiej jakości usług, kontaktu z lokalną społecznością. Gminy uczestniczące w projekcie będą miały możliwość prezentacji swojej oferty na Targach POLEKO 2015.
  This item has been hidden
 • Cykl telewizyjny 'Milion ton śmieci' Play all

  Playlista zawiera odcinki cyklu "Milion ton śmieci" emitowanego od marca 2013 w Programie II TVP.
  This item has been hidden
 • Filmy Fundacji Wspierania Inicjatyw Ekologicznych Play all

  Filmy Fundacji Wspierania Inicjatyw Ekologicznych. Więcej www.fwie.eco.pl.
  This item has been hidden
 • Cykl telewizyjny "Natura się o(d)płaca" Play all

  Kanał prezentuje cykl filmowy „Natura się o(d)płaca" zrealizowany przez Towarzystwo na rzecz Ziemi i emitowany w programie II TVP.
  W pierwszej części cyklu, składającej się z 13 odcinków, prezentowane są przykłady bezkonfliktowego wdrażania programu Natura 2000. W kolejnych 23 odcinkach gminy, w których Natura 2000 napotkała opór społeczności lokalnych. Podajemy też przykłady rozwiązań.
  Pierwsze 26 filmów powstało w latach 2010-12 w ramach projektu kampanię promującą sieć Natura 2000 pod hasłem „Natura się o(d)płaca". Projekt realizowany był w latach w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, a finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za pośrednictwem Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych.
  Kolejne 10 filmów (Długosiodło, Kobylnica, Miechów , Oświęcim (gmina wiejska), Przygodzice, Rząśnik, Spytkowice, Turawa, Urszulin i Zarszyn) powstało w latach 2015-16 w ramach projektu „Natura znów się o(d)płaca” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014.
  Więcej informacji na stronie: http://www.tnz.most.org.pl/nso2/
  This item has been hidden
 • This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...