AHD Hair Transplant Clinic Dr.Hakan Doganay TURKEY
675
 • Saç Ekimi Öncesi Ve Sonrası Sonuçlar 2017- İstanbul/Antalya

  62,676 views 3 years ago
  Saç ekimi öncesi ve sonrası görüntüleri izleyeceğiniz bu saç ekim videosundaki kişiye fue saç ekimi yöntemiyle Dr. Hakan Doğanay tarafından iki seansta toplam 4100 greft saç nakli uygulanmıştır. Saç ekimi öncesi sonrası görüntüler, 2017 yılında saç ektirmeyi düşünen insanlar için iyi bir yol göstericidir. . Saç ekimi öncesi ve sonrası dönemlerde dikkat edilmesi gereken durumları web sitelerimizden ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Saç ekimi sonrası , 10. Günde kabuklar dökülmüş olmalıdır. Dr. Hakan Doğanay tarafından 2003 yılından saç Ekimi 2017 yılına kadar 2500 ü aşkın FUE saç ekimi operasyonu gerçekleştirilmiştir. Saç ekimini 2016 yılından itibaren İstanbul da da operasyonlarımızı uygulamaktayız
  FUE saç ekimi yöntemiyle doğal natürel görüntülere kavuşmak mümkündür. Saç Ekimi 2016 yılına geldiğimizde, talep sayısının hızla artan bir işlem türü olmuştur. Ayrıca 2017 yılına gelindiğinde saç ekimi fiyatları da artan talep sayısıyla orantılı olarak daha kabul edilir ücretlere düşmüştür.Saç ekimi fiyatlarımız greft başına ücretlendirilmektedir
  Saç ekimi sonrası sonuçlar için, web sitemiz ve youtube kanallarımıza abone olunuz.
  En iyi saç ekim merkezi neresidir diye araştırma yapan kişilerin dikkat etmesi gereken hususlar kendisine doğru bilimsel bilgiler sunan bir klinik en iyi saç ekim merkezleri adayları arasındadır denilebilir. En iyi saç ekimi doğal anlaşılmayan ve maksimum sıklıkta yapılan bir saç ekimidir En iyi saç ekimi sonuçlarını ve diğer saç ekim videolarını izlemek için kanalımıza abone olunuz İstenen saç ekimi sonuçları için saç ekimi sonrası süreç için genellikle bir yıllık süre gereklidir. Saç ekimi nasıl yapılır sorusuna cevap almak istiyorsanız, http://bit.ly/2ciw5xi saç ekimi videosunu öneririz.
  2016 yılına ait, FUE saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak için bize whatsapp ya da mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Saç ekimi sonrası ilk yıkamadan sonra 10 gün içinde kabuklar dökülür. Saç ektirme konusunda araştırma yapan kişilerin dikkat ettiği iki nokta saç ekimi fiyatları ve saç ekimi öncesi sonrası görüntülerdir. Saç ekiminden sonra yapılması gerekenler hakkında web sitelerimizi detaylı inceleyiniz. Saç ekimi fiyatları için web sitemiz ya da mail whatsap yoluyla bilgi alabilirsiniz. Saç Ekimi 2016
  DHi saç ekimi yöntemi( implanter pen- kalem tekniği) ile FUE saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. DHİ saç ekimi kalem tekniği ile seyrek saçlara saç sıklaştırma için ve traşsız saç ekimi isteyenler için saç kestirmeden saç ekimi yapılabilir. DHi saç ekimi son teknoloji yeni yöntem olarak ile gelmektedir. Fakat kalem yöntemiyle saç Ekimi 1990 lı yıllardan bu yana dünyada uygulanırken 2010 yılından itibaren Hakan Doğanay ın öncülüğünde DHi saç ekimi Türkiye de popüler olmaya başlamıştır. Ayrıca şakak saç ekimi için DHi kalem saç ekimi iyi bir yöntemdir.
  Saç ekimi sonrası süreç, istenen sonuç için yaklaşık1 yıl gereklidir. Saç ekimi sonrası süreç , saç ekimi yaptıranlar için heyecanlı bir bekleyişle geçmektedir.
  Saç ekimi Ankara, İzmir, bursa, gibi büyük şehirlerde bulunan saç ekim merkezleri tarafından yoğun bir şekilde uygulanmaktadır.
  Saç ekimi videoları, saç ekimi nasıl yapılır sorusuna cevap olarak ve saç ekim sonuçları hakkında fikir verme açsından önemli bir kıstastır. Videolarımıza saç ekimi yorumları olarak fikirlerinizi yazabilirsiniz. Dr. hakan Doğanay ın uluslararası alanda birçok saç ekimi forum sitelerinde kendisinin ve saç nakli yaptırmış hastalarının paylaşımları bulunmaktadır. Bu forum sitelerinde kişilerin saç ekimi yorumları ve sonuçlarını görebilirsiniz.
  ISHRS , AHLA ,IAHRS gibi uluslararası birçok saç cerrahisi kuruluşlarının üyesi ve dünyaca tavsiye edilen doktorları arasındadır.
  Saç ekimi sonrası saçlar ne zaman çıkar, saç ekimi ne kadar sürer, saç ekim sonrası yıkama, alkol, sigara, cinsel ilişki gibi sorularınız için web sitelerimizi ziyaret ediniz. Saç ekimi sonrası dökülme şok dökülme ( shock loss )olarak adlandırılır ve ekilen saçlar 15-20. Günden itibaren dökülmeye başlar.
  Saç ektiren ünlüler kervanına tolga karel , murat boz , Mustafa ceceli , Oktay kaynarca gibi isimlerin katıldığı söylenmektedir. Ama bu saç ektirdiği iddia edilen ünlülerin bazılarının ise protez saç yaptırdığı konusunda da iddialar bulunmaktadır. Saç ekimi Almanya gibi ülkelerde daha pahalı olduğu için Türkiye özellikle de İstanbul saç ekimi konusunda ciddi bir pazar haline gelmiştir. Saç ekimi şikâyet oranı yüksek olan bir işlemdir. He kişi saç ektirmek için uygun olmayabilir. Saç ekim merkezlerinin, ameliyat öncesi iyi bir değerlendirme yapması ve kişiyi doğru bilgilendirmesi gerekir. Saç ektirmek için başvuran hastalarımızın birçoğu tavsiye üzerine saç ekimine bize başvurmaktadırlar.
  FUE Saç ekimi önce sonra sonuçlarını karşılaştırırken, saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğrafların yâ da görüntülerin aynı açıda ışık altında olması gerekir.
  Saç Ekimi İstanbul Antalya
  Cep , Whatsapp : 0532 313 41 98 Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...