1
Flashstore Sp. z o.o. to marka należąca do firmy Visual Media, obecnej na polskim rynku technologicznym od 1999 roku. Flashstore specjali...
Flashstore Sp. z o.o. to marka należąca do firmy Visual Media, obecnej na polskim rynku technologicznym od 1999 roku. Flashstore specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości pamięci USB (określanych również jako Flash Drive lub Pendrive) oraz akcesoriów mobilnych (konektory USB, dyski zewnętrzne, karty SD, Power Banki).
Flashstore kooperuje na stałe z trzema zakładami produkcyjnymi, w których wytwarzane są, m.in. obudowy do pamięci USB. Wiemy, że kluczowy element jakości produktu stanowi sama pamięć, dlatego zdecydowaliśmy się na wybór partnerów, którzy dostarczają niezawodne komponenty marki Toshiba. Dzięki temu oferujemy również FlashDrive-y z najszybszym interfejsem 3.0.
Dzięki unikalnej jakości, marce Flashstore zaufało wielu klientów biznesowych i instytucjonalnych z Polski oraz krajów Europy Zachodniej. Dostęp do zaawansowanej technologii, duże możliwości produkcyjne oraz bieżące stany magazynowe, pozwalają nam na obsługę najbardziej wymagających zleceń.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...