180
 • Efsane Takım | Fragman

  219,346 views 1 month ago
  Efsane Takım Bilim Kahramanları; Hezârfen, Cezeri, Hayyan ve Lagari dünyayı kurtarabilecek mi?

  Geliştirmiş olduğu biyolojik bir silahla doğanın oksijen dengesini tersine çevirerek dünyayı büyük bir tehlikeye sürüklemek isteyen Sutung, örümcek robotlarıyla öncelikle Türkiye’de bulunan Beydağları, Kaçkar Dağları ve Kaz dağlarındaki ormanlara saldırmaktadır.

  Sutung’un imha planı hızla ilerlerken bu korkunç haber, dünyayı bu tür kötü planlardan kurtarmak ve korumak için kurulan Gizli Görevler Merkezi’ne ulaşmıştır. Merkezin yöneticisi Şef Ahmet, tarihimizdeki önemli bilim insanlarından esinlenerek yetiştirilen Efsane Takım’ı görevlendirecektir.

  Dünyayı kurtarmak için hemen harekete geçen Efsane Takım dört kişilik süper kahraman ekibidir; Hezârfen, donanımlı ve güçlü kanatları sayesinde uçabilmektedir. Cezeri, robotik kıyafeti ve mekanik savunma sistemi ile ekibin en güçlü üyesidir. Kimyager ve biyolog olan Hayyan, görünmezlik gücü sağlayan nano teknolojik kıyafetine sahiptir. Lagari ise özel kıyafeti sayesinde roketli uçuş yapabilmektedir ve aynı zamanda güçlü savunma sistemine sahiptir.

  İlk olarak saldırının yapıldığı Beydağları’nda araştırmalara başlayan Efsane Takım, çok büyük bir kötülükle karşı karşıya olduklarını anlar ve nefes kesen macera ve aksiyon dolu zorlu mücadele başlar… Bu serüvende Efsane Takım, geliştirdikleri bilimsel ve teknolojik güçleriyle Sutung ve adamlarına karşı mücadele ederken hesapta olmayan iki küçük kahraman onların yardımına koşmaktadır; Onlar da Firnas ve Ayşe’dir…

  -----

  Güncel içeriklere ulaşmak için Efsane Takım filminin resmi hesapları:

  http://efsanetakim.net

  http://facebook.com/efsanet...
  http://twitter.com/efsaneta...
  http://instagram.com/efsane... Show less
  Read more
 • Uploads

  • Efsane Takım | Fragman - Duration: 58 seconds.

   • 1 month ago
   • 219,346 views
   Efsane Takım Bilim Kahramanları; Hezârfen, Cezeri, Hayyan ve Lagari dünyayı kurtarabilecek mi?

   Geliştirmiş olduğu biyolojik bir silahla doğanın oksijen dengesini tersine çevirerek dünyayı büyük b...
   • CC
  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...