790
 • NimiTV tani vetëm 8.99 euro në muaj - Duration: 40 seconds.

  • 3 weeks ago
  • 574 views
  Për të gjithë ju që jetoni jashtë NimiTV është dhurata përfekte per fëmijet tuaj.
 • 3 paisje në të njejten kohe! - Duration: 35 seconds.

  • 2 months ago
  • 2,444 views
  Platforma televizive NimiTV dhe TVALB ju mundeson të shikoni në 3 paisje në të njejten kohe me një parapagim.
 • NimiTV fiton "Editor's Choice Award" nga Samsung! - Duration: 32 seconds.

  • 8 months ago
  • 2,336 views
  NimiTV fiton "Editor's Choice Award" nga Samsung!
 • Provo FALAS! 2,000 Kanale + DIGITALB - NimiTV - Duration: 62 seconds.

  • 9 months ago
  • 8,509 views
  Mbi 2,000 Kanale shqip + Digitalb, ne Smartv, Samsung, LG, Apple, Android ose Resiver.
 • Paketa "All in One" - Duration: 45 seconds.

  • 1 year ago
  • 3,875 views
  Tani me Pakon "All in One" Mund të shikoni platformën NimiTV në tri paisje në kohë të njëjtë

  Pra vetëm një parapagim 13.90 Euro në tri Paisje. SmarTV, Resiver, Telefon/Tablet
 • SUPER RISI NGA NIMITV - Duration: 46 seconds.

  • 1 year ago
  • 40,318 views
  Kanalet Shqip tani në Smart Tv, Android Tv, Smart Phone, Pc, Mac dhe Linux.
 • Super Ofertë Nga NimiTV! - Duration: 39 seconds.

  • 1 year ago
  • 4,019 views
  Ofertë speciale - Resiveri FALAS + 3 Muaj FALAS
 • Me NimiTV mund ti prisni festat e fundvitit në shtëpit tuaja kudo në botë si në vendlindjen tuaj! - Duration: 99 seconds.

  • 2 years ago
  • 8,119 views
  Përpara ka pas lezet po ska pas buxhet e tash po thonë ka buxhet por nuk ka lezet, NimiTV me pak buxhet ju sjell lezet !

  Nga NimiTV Urime Vitin e Ri 2017 !

  1000 Kanale
  150+ Kanale Shqiptare
  100 ...
 • NimiTV me Ermal Mamaqi - Duration: 43 seconds.

  • 2 years ago
  • 17,173 views
 • NimiTV - Lanson Platformën e Re dhe Boxin 2.0 - Duration: 2 minutes, 5 seconds.

  • 2 years ago
  • 41,517 views
  NimiTV - Platforma më e madhe Shqiptare me 1000+ kanale
 • NimiTV - Dhurata më e mirë e familjes suaj. - Duration: 91 seconds.

  • 2 years ago
  • 5,395 views
  NimiTV ofron kanale nga të gjitha trojet Shqiptare (Shqipëria, Kosova, Mali i Zi, Maqedonia) etj
  Kanale Kombëtare dhe Lokale
  Kanale Internacionale (Turke, Gjermane, Balkanike, Italiane, Greke, Arab...
 • Ju Urojmë Fat Djemve Të Kombëtares - Duration: 16 seconds.

  • 3 years ago
  • 7,673 views
  NimiTV ju uron fat djemve të Kombëtares Shqiptare në ndeshjet në vijimë..
 • Nimi me Xhekun - Duration: 95 seconds.

  • 3 years ago
  • 112,084 views
  NimiTV ju mundëson të jeni më afër atdheut. Më shumë se 100 kanale Shqip Kombëtare duke përfshirë edhe kanale lokale nga Tirana, Vlora, Shkodra, Fieri, Peja, Prizreni, Mitrovica, Gjilani, Tuzi, Ulq...
 • Klienti i NimiTV nga Austria - Duration: 48 seconds.

  • 3 years ago
  • 8,978 views
 • Klienti i NimiTv nga Franca - Duration: 39 seconds.

  • 3 years ago
  • 4,151 views
 • Ganiu me NimiTV - Duration: 51 seconds.

  • 3 years ago
  • 196,356 views
  NimiTV ju mundëson të jeni më afër atdheut. Më shumë se 100 kanale Shqip Kombëtare duke përfshirë edhe kanale lokale nga Tirana, Vlora, Shkodra, Fieri, Peja, Prizreni, Mitrovica, Gjilani, Tuzi, Ulq...
 • NimiTV Final - Duration: 33 seconds.

  • 4 years ago
  • 21,947 views
  NimiTV ju ofron programe të shumta, të pavarura nga kompanitë tradicionale të kabllos apo satelitit. Ne ju ftojmë që sëbashku me familjet e juaja të shijoni eksperiencën dhe kënaqësinë që ju ofron ...
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...