10,957
 • Uzdrawiające Instrumenty Naturalne w LifeTune Centrum

  10,377 views 1 year ago
  Transmisje na żywo dotyczące uzdrawiania dźwiękiem odbywają się na Youtube w piątki 20.00-21.00
  Od dawna obserwuję ,że organizowane przeze mnie sesje przynoszą odprężenie, zrelaksowanie po pracy , usuwają/zmniejszają wszelkie bóle,napięcia w ciele i uruchamiają mechanizmy samo-zdrowienia / regeneracji. Poprzez zjawisko rezonansu z naturalnymi dźwiękami zostaje przywrócona naturalna równowaga biologiczna , co w sposób namacalny przynosi ulgę we wszelkich schorzeniach. Konsekwencją regularnego korzystania z dźwięków naturalnych(nie mylić z muzyką cyfrową) jest utrzymanie na bieżąco stanu harmonii i zdrowia . Ciało fizyczne wymaga nieustannej dbałości w celu zachowania równowagi na wszystkich poziomach, Dźwięk jest potężnym medium i podobnie jak regularne ćwiczenia fizyczne oraz właściwe pożywienie, jest "niezbędnikiem" do utrzymania doskonałej formy do końca życia. Nie wystarczy poddać się jednej sesji dźwiękowej, by utrzymać się w harmonii, bowiem doświadczamy życia w bardzo zaburzonej , gęstej materii 3D, która wymaga zdyscyplinowanego skupienia się na utrzymaniu dobrego funkcjonowania , by dobre samopoczucie w obrębie ciała pozwalało na życie w radosnej kreacji tak długo jak świadomość "postanowi" bawić się w tej piaskownicy.
  Zapraszam na sesje(KARNETY w przystępnej cenie).Dzięki regularnemu korzystaniu z oddziaływania dźwięków naturalnych, UWALNIASZ SIĘ SZYBKO Z OGRANICZEŃ EGO I STAJESZ SIĘ WOLNĄ , PRZEBUDZONĄ , ZDROWĄ , SUWERENNĄ ISTOTĄ LUDZKĄ .
  Oferuję Konsultacje osobiste via Skype.
  Publicznie nie rozwiązuję indywidualnych problemów życiowo-zdrowotnych.Ze względu na dużą ilość pytań, odpowiadam tylko na niektóre i tylko natury ogólnej.
  Zapraszam również na warsztaty uzdrawiania kamertonami.
  Kontakt: info@nellyradwanowska.com

  www.nellyradwanowska.com
  www.lifetune.pl
  www.facebook.com/LifeTuneCentrum/
  https://soundcloud.com/nell... Show less
  Read more
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...