1
RSM Poland jest członkiem RSM, 6. największej na świecie sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich. W Polsce nasz zespół liczy 21...
RSM Poland jest członkiem RSM, 6. największej na świecie sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich. W Polsce nasz zespół liczy 210 doświadczonych specjalistów, którzy z biur w Warszawie, Poznaniu i Szczecinie świadczą najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, payrollu i raportowania, doradztwa podatkowego i prawnego a także doradztwa transakcyjnego i M&A.

Oferujemy jedyne w swoim rodzaju połączenie wiedzy specjalistycznej o zasięgu lokalnym i globalnym. Chętnie dzielimy się umiejętnościami, doświadczeniem i zasobami naszych specjalistów z całego świata. Kierujemy się podejściem zorientowanym na Klienta, opartym na głębokim zrozumieniu jego potrzeb. W ten sposób pomagamy Klientom pewnie posuwać się naprzód i bez obaw patrzeć w biznesową przyszłość. To jest właśnie Siła Bycia Rozumianym (The Power of Being Understood).
 • Uploads

  • Art building - RSM World Day 2015 - Duration: 4 minutes, 45 seconds.

   • 1 year ago
   • 294 views
   This year's RSM World Day was a special event for our company – we celebrated this day under a new logo that we adopted due to the global rebranding of the RSM International network.
  This item has been hidden
 • Subscriptions

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...