2.89K
 • Poznaj nasze wartości

  57,533 views 2 years ago
  Nazywamy się Takeda Polska. Jesteśmy spółką międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Takeda Pharmaceutical Company Ltd. W swojej działalności skupiamy się na najważniejszych potrzebach pacjentów i ich opiekunów – poprzez dostarczanie wiodących, innowacyjnych rozwiązań działamy na rzecz postępu w opiece medycznej.

  Posiadamy zróżnicowane portfolio leków z dziedzin gastroenterologii, onkologii, chorób zapalnych, leczenia bólu oraz regeneracji tkanek. Ponadto w naszym portfolio znajdują się leki dostępne bez recepty (OTC) oraz suplementy diety.

  Dowiedz się więcej na: http://www.takeda.com.pl/ Show less
  Read more
 • O Takedzie Play all

  Jesteśmy spółką międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Takeda Pharmaceutical Company Ltd. W swojej działalności skupiamy się na najważniejszych potrzebach pacjentów i ich opiekunów – poprzez dostarczanie wiodących, innowacyjnych rozwiązań działamy na rzecz postępu w opiece medycznej.
  This item has been hidden
 • Takeda Oncology - We aspire to cure cancer Play all

  This item has been hidden
 • Takeda Gastroenterology Play all

  Choroby układu pokarmowego mogą być złożone, okaleczające i zmieniające życie. Dostrzegając tę niezaspokojoną potrzebę, od ponad 25 lat skupiamy się na poprawie jakości życia pacjentów poprzez dostarczanie innowacyjnych leków i dedykowanych programów wspierających pacjentów w ich chorobach.

  Jesteśmy liderem w dziedzinie gastroenterologii - dostarczamy innowacyjne leki stosowane w obszarach o wysoce niezaspokojonych potrzebach, takich jak nieswoiste zapalenia jelit, choroby przewodu pokarmowego związane z uwalnianiem kwasu oraz zaburzenia perystaltyki przewodu pokarmowego.
  This item has been hidden
 • Ból przebijający Play all

  Chcesz wiedzieć jak kontrolować swój ból?Jesteś pacjentem onkologiczym, lub ktoś z Twoich bliskich zmaga się z nowotworem?
  Jeśli tak – prawdopodobnie często spotykasz się z problemem bólu. Czasem, nawet pomimo właściwej kontroli podstawowego bólu nowotworowego, Tobie lub Twoim bliskim przytrafiają się nagłe epizody silnego bólu – jest to ból przebijający.
  This item has been hidden
 • Lek Amol Play all

  Niezwykły lek na zwykłe dolegliwości!
  Przeziębienie, ból głowy, bóle mięśni, niestrawność i ukoszęnia owadów.
  This item has been hidden
 • Vitrum D3 Play all

  Vitrum D3 zawiera naturalną witaminę D, która pochodzi z lanoliny z wełny owiec hodowanych w Szwajcarii, uznawanej za najczystszy kraj świata. Mała, łatwa do połknięcia kapsułka wypełniona jest olejem z krokosza barwierskiego, który ułatwia wchłanianie witaminy D. Jest on również szczególnie bogaty w naturalną witaminę E oraz kwas linolowy, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

  Vitrum D3 jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne do stosowania w suplementacji witaminy D w położnictwie i ginekologii.
  This item has been hidden
 • Amolowe ciekawostki o miodzie Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...