26
Značka E-Blue se specializuje na moderní, stylové počítačové doplňky, které vynikají kvalitou a provedením. E-Blue produkty se  vyznačují...
Značka E-Blue se specializuje na moderní, stylové počítačové doplňky, které vynikají kvalitou a provedením. E-Blue produkty se  vyznačují přitažlivými obaly a svěžím barevným provedením. Speciální skupinou produktů značky E-Blue jsou herní produkty uváděné ve třech sériích - Cobra, Mazer a Auroza. Tyto produkty jsou určeny pro začínající či občasné hráče a vynikají svým poměrem výkon / cena. Hráčům přitom poskytují veškeré vlastnosti a funkce, které jim pomohou dosáhnout vítězství v každé bitvě. 

Team Scorpion představuje profesionální produkty pro hráče. Produkty jsou vyvíjeny ve spolupráci s profesionálními hráči, jelikož ti vědí nejlépe, jaké priority a vlastnosti musí splňovat, aby se stali vítězi. Každý produkt je precizně propracován. Myši mají dokonale ergonomický design, aby nezatěžovaly ruce a paže hráčů. S těmito produkty není možno prohrát, již samotná nízká pořizovací cena je totiž výhrou.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...