1,343
 • Infrasauny Play all

  Saunování bylo už od pradávna symbolem relaxace a zdraví. Teplota kolem 60°C, kterou si vychutnáváme v prostředí domácí sauny, především uvolňuje tělo a také pomáhá zbavit se námahy a stresu. Infrasauna vyzařuje pouze zdraví prospěšné sluneční záření a naopak vylučuje to negativní. Technologie infrasauny je proto natolik bezpečná, že se používá již mnoho let i v dětských inkubátorech.
  This item has been hidden
 • Trampolíny Play all

  This item has been hidden
 • Filtrace a čištění bazénu Play all

  Bazénová filtrace je nezbytná pro udržení kvality vody v bazénu. Funguje tak, že nečistoty procházejí porezním prostředím filtru a zachycují se v něm. Výsledkem je průzračně čistá voda. Pro bazény do 5.000 litrů je dostačující kartušová filtrace, pro výkonnější a účinnější filtraci je vhodná písková filtrace. V naší nabídce naleznete nejprodávanější pískovou filtraci ProStar 4.

  Aby voda vydržela čistá a nezávadná po celou koupací sezonu, je třeba dodržovat několik pravidel a především pravidelně a správně používat bazénovou chemii. Připravili jsme pro vás nabídku toho nejlepšího z osvědčené řady chlorové chemie Aquamar, včetně cenově výhodných setů, bezchlorovou chemii BlueOne a přípravky kyslíkové chemie Whirpool pro vířivé vany. S našimi testery si zase lehce ověříte, zda a kolik je třeba bazénové chemie použít.
  This item has been hidden
 • Nadzemní bazény Play all

  Nadzemní bazény Marimex jsou oblíbené díky své kvalitě a dostupnosti -- nejsou finančně ani prostorově náročné, nežádají si velké terénní úpravy. Vlastní nadzemní bazén, si tak dokáže postavit na zahradě naprosto každý.

  Nabízíme především bazény Tampa s osvědčenou konstrukcí tvořenou vrchním nafukovacím prstencem, samonosné bazény Orlando z vysoce kvalitního plechu, Hawai a Ohio s pevnou a velice stabilní kovovou konstrukcí a Tahiti, které je vyrobeno z trojvrstvého PVC.
  This item has been hidden
 • Solární program Ekosun Play all

  Ekosun je nevyčerpatelný zdroj tepla a moderní technologie ohřevu vody. S programem Ekosun se společnost Marimex jako první zaměřila na využívání alternativního zdroje energie - solární ohřev vody. Investice se vrací už po první sezoně, díky úspoře energie na ohřev vody. O kvalitách Ekosun vypovídá také reportáž v pořadu Rady ptáka Loskutáka na TV Nova!
  This item has been hidden
 • Ostatní produkty Play all

  This item has been hidden
 • Prodejna Marimex Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...