67
DEMA Senica a.s. je výrobno-obchodná spoločnosť so sídlom v Senici v západnej časti Slovenska. Spoločnosť vznikla v roku 1991. Veľkoobcho...
DEMA Senica a.s. je výrobno-obchodná spoločnosť so sídlom v Senici v západnej časti Slovenska. Spoločnosť vznikla v roku 1991. Veľkoobchodnú činnosť s bicyklami, náhradnými dielami na bicykle a doplnkovým športovým sortimentom firma zahájila v r. 1993 a venuje sa jej dodnes.
V r. 1996 bola na trh uvedená značka DEMA a s ňou aj prvá kolekcia bicyklov. V tomto roku bola zároveň zahájená montáž bicyklov DEMA. V r. 2001 sa firma pretransformovala na akciovú spoločnosť, presťahovala sa do nových priestorov a zmenilo sa jej vnútorné usporiadanie. Bolo posilnené materiálno – technické zabezpečenie firmy a sociálne zázemie zamestnancov. 
Významná časť produkcie bicyklov sa umiestňuje na európskych trhoch, najmä v Slovenskej a Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Lotyšsku, Litve, Chorvátsku, Slovinsku, Grécku, Cypruse, Španielsku, Fajerských ostrovoch atď.
Okrem vlastnej činnosti spoločnosť DEMA Senica a.s. firma podporuje športové a kultúrne akcie, projekty pre deti a mládež a charitatívne p
  • Uploads Play all

    This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...