840
 • Jak Siłować Się Na Rękę i Wygrywać? Minutówki #3

  31,291 views 1 year ago
  Trzeci odcinek minutówek!! Jak Siłować się na rękę i wygrywać.
  Umówmy się. Mężczyźni, to wielbiciele rywalizacji. No raczej, no przecież. Wiesz, ze tak jest i to lubisz. Praktycznie każdy powód do tego, żeby pokazać kto jest silniejszy, lepszy, sprawniejszy jest idealny do zorganizowania małych zawodów. Nawet tych dwu osobowych. Siłowanie na rękę, to wręcz podstawowa forma takiego sprawdzianu siły i każdy szanujący się bohater chce wygrywać. Dzisiaj przedstawię tobie w kilku punktach, jak powinieneś się przygotować, żeby technicznie pokonać silniejszego, ale mniej obytego technicznie oponenta. Oczywiście nie każdego byka da się rozłożyć, ale twój ranking powinien się znacznie poprawić w podwórkowej lidze kozaków. 
  www.apetytnasport.pl


  Co To Są Minutówki?
  Minutówki, to seria krótkich męskich poradników dotyczących wielu aspektów życia. Głównie rzeczy, które rzeczy, które rzadko są potrzebne, ale każdy facet umieć i wiedzieć powinien. Znajdziesz tu wszystko to, co pozwoli Tonie wygrywać, zaskakiwać i przetrwać :)

  Z pewnością wiele rzeczy już znacz, ale dzięki tym filmom zrobisz to lepiej, lub nauczysz się jak poradzić sobie w niecodziennych sytuacjach.

  Krótko, w miarę szybko i po męsku. W życiu nie musisz znać się na wszystkim, możesz jednak sprawiać takie wrażenie właśnie dzięki tym poradnikom. BĄDŹ FACETEM. ZRÓB TO. PO PROSTU. Show less
  Read more
 • Popular uploads Play all

  This item has been hidden
 • Uploads Play all

  This item has been hidden
 • MINUTÓWKI Play all

  This item has been hidden
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...